5/27/2020
چهارشنبه، ۰۷ خرداد ۱۳۹۹
سه نماینده مجلس به تماشای «خاتون» نشستند

سه نماینده مجلس به تماشای «خاتون» نشستند

سه نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به تماشای نمایش «خاتون» نشستند.

اعتمادآنلاین| نصرالله پژمانفر، نماینده مردم مشهد، سیدصادق طباطبایی‌نژاد نماینده مردم اردستان و علیرضا محجوب نماینده مردم تهران در مجلس به همراه تعدادی از خانواده شهدای دفاع مقدس به تماشای نمایش «خاتون» به کارگردانی و نویسندگی حسین عالم بخش در سالن اصلی پردیس تئاتر تهران نشستند.

 

سیدصادق طباطبایی‌نژاد پس از تماشای این نمایش با تشکر از عوامل کار از کارگردان تا تهیه کننده و بازیگران گفت: به نظرم بازی خوب بازیگران حال و هوای مساعدی برای مخاطب ایجاد کرده بود. ایده نمایش و پردازش آن توسط نویسنده و کارگردان نیز خوب بود.

 

علیرضا محجوب دیگر نماینده مجلس که به تماشای نمایش «خاتون» نشسته بود، نیز عنوان کرد: من یک زمانی با تئاتر خیلی عجین بودم، خصوصا با نمایش‌هایی که مربوط به کربلا بود. این نمایش نیز به نظر من از حیث صحنه، داستان پردازی بدیع، جالب و پر از زیبای‌های هنری بود.

 

رییس خانه کارگر در پاسخ به این سوال که برای صنف کارگر چه دغدغه‌ای در عرصه تئاتر داشته و دارد، گفت: ما یک زمانی جشنواره سالانه تئاتر کارگری برگزار می‌کردیم منتها دستگاه های مسئول دیگر با ما همکاری نکردند و ما هم نتوانستیم جشنواره را ادامه دهیم وگرنه 10 سال ما دراین عرصه فعالیت کردیم.

 

امیدواریم از این پس بتوانیم تئاتر را از نو زنده کنیم و همین امشب برای ما الهام‌بخش شد که حرکت‌هایی درعرصه تئاتر دینی و آیینی داشته باشیم.

 

منبع: مهر

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها