6/21/2021
دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
استمرار حضور ناطق نوری در جامعه روحانیت مشخص نیست
ابراهیمی، عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز:

استمرار حضور ناطق نوری در جامعه روحانیت مشخص نیست

حسین ابراهیمی، عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز، گفت که ناطق نوری تنها در جلسه اخیر شورای مرکزی حضور یافته است و ادامه حضور ایشان در این جلسات مشخص نیست.

اعتمادآنلاین| حسین ابراهیمی، عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز، با اشاره به برنامه جامعه روحانیت مبارز برای انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی، گفت: جامعه روحانیت مبارز اعلام کرده که برای انتخابات آتی، بهترین راه را وحدت حداکثری نیروهای انقلاب می‌داند و بر همین اساس، وحدت نیروهای انقلاب را به عنوان راهبرد انتخاباتی خود تعیین کرده است.

 

وی با بیان اینکه، نمایندگان جامعه روحانیت مبارز در جلسات وحدت انتخاباتی نیروهای انقلاب شرکت می‌کنند، تصریح کرد: به نظر می‌رسد که بهترین راه برای وحدت نیروهای انقلاب، ائتلاف گروه‌های اصولگرا و انقلابی باشد که بر همین اساس نیز ما توصیه کرده‌ایم که تشکل‌های انقلابی به وحدت برسند.

 

ابراهیمی در پاسخ به این سؤال که حضور حجت‌الاسلام ناطق نوری در جلسه اخیر شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز چه تاثیری بر تصمیم‌گیری‌های انتخاباتی این تشکل می‌تواند داشته باشد، گفت: آقای ناطق در جلسه اخیر جامعه روحانیت حضور یافتند و معلوم نیست که ایشان در جلسات بعدی حضورداشته باشند یا نه. البته آقای ناطق نوری می‌توانند در همه جلسات جامعه روحانیت حضورداشته باشد و تصمیم‌گیری درباره این موضوع به عهده خود ایشان است.

 

ابراهیمی گفت: درباره برنامه‌ها و تصمیمات انتخاباتی جامعه روحانیت مبارز، تنها آقای مصباحی‌مقدم که سخنگو هستند، می‌توانند توضیح دهند اما درمجموع نظر ما بر وحدت و همگرایی نیروهای انقلابی است.

 

منبع: تسنیم

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها