7/11/2020
شنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۹
فیلمبرداری «داستان وست‌ساید» به پایان رسید

فیلمبرداری «داستان وست‌ساید» به پایان رسید

استیون اسپیلبرگ،کارگردان سرشناس با انتشار پستی در توییتر از پایان یافتن کار فیلمبرداری فیلم جدیدش «داستان وست‌ساید» خبر داد.

اعتمادآنلاین| استیون اسپیلبرگ و گروه بازیگران فیلم جدیدش به سختی کار کردند تا نسخه جدیدی از «داستان وست ساید» را بسازند. اکنون پرده پایین افتاده و سرانجام فیلمبرداری این فیلم به پایان رسیده است.

 

این کارگردان با انتشار عکس‌هایی از پشت صحنه این فیلم و نامه‌ای حاکی از تشکر قلبی‌اش از همه دست‌اندرکاران این پروژه، این خبر را با طرفدارانش در میان گذاشت.

 

«داستان وست ساید» که ملهم از «رومئو و ژولیت» است؛ داستان 2 خانواده در شهر نیویوک را روایت می‌کند که یکی از آنها با عنوان جنس نماینده سفیدها به ریاست ریف با بازی مایک فیست و دیگری کوسه‌های پورتوریکویی به رهبری برناردو با بازی دیوید آلوارز هستند. همه ماجراها با وسط آمدن پای ماریا خواهر برناردو که ریچل زگلر نقشش را ایفا کرده شروع می‌شود.

 

این فیلم که اقتباسی از نمایشی به همین نام در برادوی است از عشق و تنش‌های جوانی در بین 2 گروه خیابانی نیویورک در سال 1957 می‌گوید.

 

در این فیلم انسل الگورت در نقش تونی بازی کرده است و ریتا مورنو که برای فیلم اصلی در سال 1961 جایزه اسکار برده بود در نقش والنتیا ظاهر شده است که تونی را در مغازه‌اش استخدام می‌کند.

 

اسپیلبرگ در این فیلم بار دیگر با تونی کوشنر به عنوان فیلم‌نامه‌نویس همکاری ‌کرده است. این 2 در فیلم‌های «مونیخ» و «لینکلن» هم با هم همکاری کرده بودند.

 

استودیوی فاکس قرن بیستم، تولیدکننده این اثر اعلام کرده 18 دسامبر سال آینده این فیلم راهی سینماها می‌شود.

 

منبع: مهر

 

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها