10/21/2019
دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸
بمب‌گذاری در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد تهران تکذیب شد
از سوی مدیر کل روابط عمومی دانشگاه آزاد:

بمب‌گذاری در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد تهران تکذیب شد

مدیر کل روابط عمومی دانشگاه آزاد خبر بمب‌گذاری در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد را تکذیب کرد.

اعتمادآنلاین|رضا همدانچی، مدیر کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی با تکذیب خبر بمب‌گذاری در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد تهران، گفت: ظهر امروز حوالی ساعت 11 و 15 دقیقه یک شخص ناشناس با مرکز فوریت‌های 110 تماس گرفت و ادعا کرد که در مجتمع آموزشی دندانپزشکی آزاد تهران واقع در خیابان پاسداران بمبگذاری شده است.بلافاصله نیروی انتظامی در محل حاضر شد و با همکاری حراست دانشگاه تخلیه شد و اقدامات مربوط به چک و خنثی را انجام دادند.

 

همدانچی اضافه کرد: پس از اقدامات انجام شده هیچ موردی دال بر بمب گذاری کشف نشد و این خبر فقط یک شایعه بود. در حال حاضر نیروی انتظامی محل را ترک کرده است و دانشجویان به کلاس‌ها رفتند.

 

مدیر کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا ردیابی از شخص ناشناس صورت نگرفته است گفت: در حال حاضر نیروی انتظامی تلاش می‌کند تا شخص ناشناس را پیدا کند.

 

همدانچی در پایان با تشکر از نیروی انتظامی گفت: اقتدار جمهوری اسلامی مرهون تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی و سپاه پاسداران است. از این رو ما نیز از ماموران وظیفه شناس نیروی انتظامی تشکر می‌کنیم که سریعا برای رفع این مساله به دانشگاه آمدند.

 

منبع: ایلنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها