6/5/2020
جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹
درگیری سیلوستر استالونه و ریچارد گیر بر سر پرنسس «دایانا»/ التون جان با نگارش زندگی‌نامه خود پرده از اسرار بسیاری برداشت

درگیری سیلوستر استالونه و ریچارد گیر بر سر پرنسس «دایانا»/ التون جان با نگارش زندگی‌نامه خود پرده از اسرار بسیاری برداشت

التون جان، خواننده و موزیسین انگلیسی به تازگی کتابی را منتشر کرده است که در آن پرده از بسیاری از اسرار زندگی سلطنتی برداشته شد.

اعتمادآنلاین| التون جان در کتاب زندگی‌نامه خود فاش کرد که ملکه بریتانیا را در یک میهمانی در حال سیلی زدن دوستانه به صورت خواهرزاده‌اش «ویسکونت لینلی» دیده است.

 

این خواننده ادعا می‌کند ملکه به پسر شاهزاده مارگارت می‌گفت: «با من بحث نکن، من ملکه‌ام!»

 

در گزیده‌ای که از زندگی‌نامه جدید خود به نام «من» در میل آنلاین منتشر شده است می‌نویسد: «گرچه تصویری که از ملکه الیزابت در افکار عمومی وجود دارد آدمی کاملا خشک و جدی است، اما او در زندگی شخصی می‌تواند زن بسیار شوخ و بامزه‌ای باشد.»

 

او می‌نویسد: «ملکه را دیدم که به ویسکونت لینلی نزدیک شد و از او خواست به اتاق خواهر کوچکش، که مریض بود، برود و از او مواظبت کند. وقتی پسر تلاش کرد از زیر این کار دربرود، ملکه به آرامی به صورتش سیلی می‌زد و می‌گفت: «با (سیلی) من (سیلی) بحث (سیلی) نکن! (سیلی) من (سیلی) ملکه (سیلی) هستم.»

 

جان اضافه می‌کند: «به نظر می‌رسید که داشت سربه‌سرش می‌گذاشت. ملکه چشمش به من افتاد که به او خیره شده بودم. چشمکی به من زد و دور شد.»

 

التون جان همچنین در این کتاب ادعا می‌کند که شاهد دعوای «ریچارد گیر» و «سیلوستر استالونه» بر سر پرنسس «دایانا» همسر فقید ولیعهد بریتانیا بوده است.

 

او خاطره موردنظر را صحنه‌ای خارق‌العاده توصیف می‌کند و توضیح می‌دهد که در آن زمان دایانا و چالرز (فرزند ارشد ملکه الیزابت و ولیعهد انگلستان) در آستانه جدایی بودند و دایانا رابطه دوستانه خوبی با ریچارد گیر (بازیگر امریکایی) آغاز کرده بود.

 

جان ادعا می‌کند همسرش در راهرو دیده است که «استالونه» و «گیر» بر سر دایانا با مشت به جان یکدیگر افتاده بودند که در نهایت این مبارزه به نفع «ریچارد گیر» خاتمه یافت و «استالونه» از میدان به در شد!

 

اتوبیوگرافی التون جان به نام «من» (ME) اکتبر امسال توسط انتشارات مک میلان منتشر شد.

 

منبع: پانا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها