5/27/2020
چهارشنبه، ۰۷ خرداد ۱۳۹۹
رابرت پتینسون با «فانوس دریایی» به جشنواره‌ها معرفی می‌شود

رابرت پتینسون با «فانوس دریایی» به جشنواره‌ها معرفی می‌شود

رابرت پتینسون برای ایفای نقشش در فیلم سینمایی «فانوس دریایی» در بخش بازیگر اصلی جشنواره‌ها رقابت خواهد کرد.

اعتمادآنلاین| رابرت پتینسون که اخیرا به عنوان بازیگر جدید شخصیت بتمن انتخاب و جایگزین بن افلک شده بود، به عنوان نقش اصلی فیلم «فانوس دریایی» به جشنواره‌ها معرفی می‌شود.

 

رابرت پتینسون برای ایفای نقشش در فیلم سینمایی «فانوس دریایی» در بخش بازیگر اصلی جشنواره‌ها رقابت خواهد کرد. با اعلام شرکت سازنده فیلم، A24 پتیسنون در بخش بهترین بازیگر نقش اصلی و ویلم دفو در بخش بازیگر نقش مکمل حضور خواهد داشت.

 

فیلم سینمایی فانوس دریایی که 18 اکتبر (26 مهر) اکران می‌شود، در جشنواره فیلم کن مورد تحسین وارد شده بود و رابرت  نویسنده و کارگردان این فیلم جایزه بهترین فیلم بین‌المللی فدراسیون منتقدان فیلم (فیپرشی) را دریافت کرد.

 

پتینسون و دفو در این فیلم نقش دو نگهبان فانوس دریایی را روایت می‌کند که در جزیره‌ای کوچک و دور افتاده با روان خود درگیر می‌شوند و سلامت عقلی خود را از دست می‌دهند.

 

اگر دفو بتواند نامزد اسکار شود، با دو نامزدی گذشته‌اش که یکی از آن‌ها سال گذشته با «بر دروازه ابدیت» و دیگری با «پروژه فلوریدا» در سال 2017 رقم خورده بود، می‌تواند برای سومین بار متوالی این عنوان را کسب کند. او همچنین با فیلم‌های «پلاتون» و «سایه خون آشام» نامزد اسکار شده بود.

 

در حالیکه این فیلم دو پایه اصلی دارد، اما زمان ایفای نقش پتینسون بیشتر است. با این حال که او تا به حال نامزد اسکار نشده است شایسته بودنش را از زمان بازی در فیلم سینمایی «گرگ و میش» ثابت کرده بود و حالا با کارگردانی‌های بزرگی مثل دیوید کورنبرگ و کریستوفر نولان همکاری می‌کند.

 

منبع: باشگاه خیرنگاران جوان

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها