2/16/2020
یکشنبه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
علت دعوت نشدن خامس به تیم ملی کلمبیا از زبان کی‌روش

علت دعوت نشدن خامس به تیم ملی کلمبیا از زبان کی‌روش

«خامس رودریگوئز» در فهرست تیم ملی کلمبیا برای دیدارهای دوستانه ماه اکتبر حضور ندارد و «کارلوس کی‌روش» سرمربی قهوه‌کاران دلایل پشت پرده این تصمیم را به وضوح بیان کرد.

اعتمادآنلاین|کی‌روش مدعی شد که وی برای آنکه به خامس کمی استراحت دهد این تصمیم را گرفته و شایعات مطرح شده در خصوص اینکه دعوت نشدن به تیم ملی کلمبیا به درخواست شخص خامس بوده صحت ندارد.

 

سرمربی پرتغالی کلمبیا اظهار داشت: برخی گفته‌اند که خامس درخواست کرده که به تیم ملی دعوت نشود اما این موضوع حقیقت ندارد؛ هرگز بازیکنی نداشته‌ام که چنین درخواستی کند؛ تصمیم‌گیری یک اتفاق عادی است و مسئولیت آن هم با من است.

 

وی ادامه داد: بازیکنانی که دعوت شده‌اند با اهداف مدنظر ما جور در می‌آیند؛ می خواهیم اسکلت تیم را با 15 یا 16 بازیکن ببندیم؛ به خاطر نبود یک یا چند بازیکن نمی‌توانیم ناراحت باشیم و علاوه بر این نمی‌توانیم مطابق مهمترین توصیه‌ها و سفارشات تک تک تیم‌ها رفتار کنیم بلکه باید نگاهی رو به آینده داشته باشیم.

 

سرمربی سابق تیم ملی ایران افزود: امیدوارم زمانی که به سه امتیاز بازی‌ها نیاز داریم، همیشه بهترین و آماده‌ترین بازیکنان را در اختیار داشته باشیم.

 

منبع: ایرنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها