5/27/2020
چهارشنبه، ۰۷ خرداد ۱۳۹۹
گذرنامه‌ها و برگه‌های تردد به موقع به متقاضیان تحویل داده شد
فرمانده ناجا:

گذرنامه‌ها و برگه‌های تردد به موقع به متقاضیان تحویل داده شد

فرمانده ناجا با بیان اینکه تاکنون بیش از یک میلیون و 700 هزار گذرنامه و برگه تردد موقت برای زائران صادر شده است، ادامه داد: با هماهنگی های صورت گرفته گذرنامه ها و برگه های تردد به موقع به افراد متقاضی تحویل داده شده است.

اعتمادآنلاین|سردار حسین اشتری گفت: خوشحال هستیم توفیق شد تا از نزدیک از پایانه مرزی مهران بازدیدی داشته باشیم.

 

وی افزود: در حال حاضر جمعیت فشرده ای در حال تردد از این مرز هستند؛ از ابتدای ماه صفر تاکنون، بیش از یک میلیون  نفر از مرزهای چهارگانه برای زیارت عتبات عالیات وارد کشور عراق شده اند.

 

عالی ترین مقام انتظامی کشور با بیان اینکه تاکنون بیش از یک میلیون و 700 هزار گذرنامه و برگه تردد موقت برای زائران صادر شده است، ادامه داد: خوشبختانه با هماهنگی های صورت گرفته گذرنامه ها و برگه های تردد به موقع به افراد متقاضی تحویل داده شده است.

 

سردار اشتری با بیان اینکه با افزایش گیت ها مشکلی در تردد وجود ندارد، افزود: امیدواریم با همکاری مردم تا پایان مراسم مشکلی بوجود نیاید.

 

فرمانده ناجا با بیان اینکه همه دستگاه های مسئول در تسهیل زائران خوشبختانه نقش آفرینی می کنند، خاطر نشان کرد: امیدواریم با همکاری مردم با این دستگاه ها مشکلی به وجود نیاید.

 

سردار اشتری ادامه داد: همکاران ما در جاده ها و شهرها برای تسهیل آمد و شد و تأمین امنیت زائران آماده هستند.

 

فرمانده ناجا در خاتمه گفت: زائران حتما در بین راه ها در مواکب استراحت کرده و با خستگی و خواب آلودگی رانندگی نکنند تا هیچ مشکلی برای آنها به وجود نیاید.

 

منبع: ایلنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها