2/16/2020
یکشنبه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
یکی از اولویت‌های سپاه محرومیت‌زدایی است/ شاهد اقدامات محرومیت‌زدایی در اردبیل هستیم
سردار سلامی در افتتاح 561 پروژه محرومیت‌زدایی در استان اردبیل:

یکی از اولویت‌های سپاه محرومیت‌زدایی است/ شاهد اقدامات محرومیت‌زدایی در اردبیل هستیم

آیین افتتاح 561 طرح محرومیت‌زدایی و مردم یاری امروز (پنجشنبه 18 مهرماه) با حضور سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از فرماندهان و مسئولین در اردبیل برگزار شد.

اعتمادآنلاین| طرح‌های محرومیت‌زدایی شامل ساخت و مرمت مسکن محرومان،خانه بهداشت، آبرسانی، مرمت راهها ،مدارس، مساجد و ایجاد جاده های بین مزارع در دهستان های محروم و سطح استان می باشد.

 

سرلشکر سلامی در این مراسم با بیان این‌که «یکی از اولویت‌های سپاه محرومیت‌زدایی است»، گفت:  سپاه همیشه در کنار مردم بوده و با تمام توان برای تحقق مطالبات مردم در مناطق محروم تلاش می‌کند.

 

وی افزود: خداوند منان را شاکریم که امروز در استان اردبیل هستیم و خوشبختانه شاهد اقدامات خوبی در حوزه پروژه‌های محرومیت‌زدایی در اردبیل هستیم.

 

فرمانده کل سپاه در ادامه تصریح کرد: نگرش مثبت و سازنده‌ای در حوزه محرومیت‌زدایی در استان اردبیل وجود دارد و با تعامل و همدلی که بین مسئولان و سپاه حضرت عباس(ع) وجود دارد اقدامات خوبی انجام شده است.

 

سرلشکر سلامی با اشاره به فرارسیدن اربعین حسینی گفت: اربعین حسینی تجلی‌گاه کمک مردم به یکدیگر است.

 

وی بیان کرد: علاوه بر اینکه پروژه‌های بزرگ در کشور نیاز است، راه‌اندازی پروژه‌های کوچک نیز بسیار مهم بوده چرا که این پروژه‌ها بسیاری از مردم را خوشحال و دغدغه‌ها و مطالبات آنها را برطرف می‌کند.

 

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: برخی از پروژه‌های محرومیت‌زدایی و اشتغالزایی در استان اردبیل اجرا شده و ما نیز اعتبارات برای این پروژه‌ها اختصاص می‌دهیم تا این پروژه‌ها در موعد مقرر به بهره‌برداری برسد.

این پروژه ها به همت بسیج سازندگی و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل به انجام رسیده است.

 

منبع:‌ایسنا

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها