5/27/2020
چهارشنبه، ۰۷ خرداد ۱۳۹۹
ترافیک پرحجم در محورهای منتهی به مرزهای خروجی اربعین

ترافیک پرحجم در محورهای منتهی به مرزهای خروجی اربعین

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد.

اعتمادآنلاین|سرهنگ نادر رحمانی درباره آخرین وضعیت جوی جاده‌های کشور گفـت: گزارش دریافتی از مراکز کنترل ترافیک سراسر کشور حاکی از آن است که در اکثر محورهای استان‌های گیلان و مازندران باران در حال باریدن است. همچنین در محورهای فیروزآباد و شیراز-کازرون در استان فارس  نیز وضعیتی مشابه گزارش شده و در محورهای زابل - زاهدان و زابل - نهبندان در استان سیستان و بلوچستان نیز وزش شدید باد اعلام شده است.

 

وی در مورد وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور نیز گفت: در حال حاضر در آزادراه تهران - کرج در محدوده گرمدره و پل کلاک تا پل فردیس،آزادراه کرج - قزوین در محدوده پل فردیس تا پل حصارک و آزادراه قزوین به کرج در محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس ترافیک نیمه سنگین است.

 

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان اینکه ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور هراز در محدوده تونل شماره یک نیز نیمه سنگین است، گفت: در مسیر جنوب به شمال محور کرج-چالوس در محدوده کیلومتر 4 تا رستوران ارکیده نیز ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

 

رحمانی در مورد وضعیت ترافیکی معابر منتهی به چهار پایانه مرزی اربعین نیز گفت:‌ در محور ایلام به مهران در محدوده های تونل راه کربلا و  کمربندی مهران ترافیک  نیمه سنگین است، همچنین در محدوده های میدان قرآن، مهدی آباد، صالح آباد، گلان و کنجان جم نیز ترافیک پرحجم و روان است. در محور دهلران به مهران نیز وضعیت مشابه گزارش شده و ترافیک پرحجم  و روان است.

 

وی با اشاره به محورهای استان کرمانشاه نیز گفت: محورهای کرمانشاه به اسلام آبادغرب، اسلام آباد غرب-سرپل ذهاب-قصرشیرین به مرزخسروی و حمیل به پل سیمره نیز دارای ترافیک پر حجم و روان گزارش شده است.

 

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد:‌ در استان خوزستان نیز شاهد ترافیک پرحجم و روان در محور خرمشهر به شلمچه در محدوده یادمان شهدای شلمچه هستیم و در محور حمیدیه-بستان به مرز چذابه نیز وضعیت مشابه وجود دارد. 

 

به گفته وی در سایر محورهای مواصلاتی کشور  جوی آرام و ترافیکی روان گزارش شده است.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها