7/16/2020
پنج شنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۹
پلیس از برخورد با رانندگان مست خبر داد

پلیس از برخورد با رانندگان مست خبر داد

رئیس پلیس پایتخت تاکید کرد که پلیس بدون هرگونه اغماضی با رانندگان مست برخورد خواهد کرد.

اعتمادآنلاین|سردار حسین رحیمی صبح امروز در  کمیسیون تحول پلیس راهور با تاکید بر اهمیت و ضرورت موضوع آموزش، گفت:  فرماندهان و ماموران پلیس راهور باید نحوه صحیح برخورد با مردم، انجام صحیح ماموریتها، آداب برخورد با ارباب رجوع و نیروهای تحت امر خود را به صورت ویژه در دستور کار قراردهند.

 

وی باتاکید براینکه نباید به سادگی از کنار مشکلات مردم رد شد، گفت: علاوه بر اینکه ما ماموران پلیس همچون دیگر افراد دائما در محضر سنجش و قضاوت خداوند متعال هستیم، مردم نیز نحوه انجام وظیفه ما را می بینند و به همین دلیل همه باید به گونه‌ای خدمت کنیم که شرمنده خدا و مردم نشویم. امروز پلیس نزد مردم دارای عزت و آبروی بالایی است و باید آن را حفظ کنیم و ارتقاء دهیم.

 

رحیمی با اشاره به اینکه بر اساس نظرسنجی یکی از مراکز مطالعاتی و نظر سنجی معتبر کشور، پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت در خدمت رسانی و جلب و کسب اعتماد عمومی در سطح همه سازمان ها قرار دارد، گفت: خدمت به مردم توفیق و افتخار بزرگی است که باید قدر آن را بدانیم چرا که مردم ما مردمی خوب و نجیب هستند که در همه صحنه‌های انقلاب حضور فعال و دشمن شکنی داشتند.

 

وی در ادامه با تاکید بر لزوم برخورد با برخی جرایم راهنمایی و رانندگی که خطرات و آسیب های بسیاری را به همراه دارند، گفت: گاهی اقدام خلاف قانون و تخلف یک راننده آسیب‌ها و خسارات جبران ناپذیری به افرادی وارد می‌کند که هیچ نقش و تاثیری در رخداد آن نداشته است. در همین راستا نیز در مواجهه با رانندگان مست بدون هیچگونه اغماضی برخورد خواهد شد چرا که اینگونه افراد با رانندگی خود در حالت مستی مشکلات بسیاری را می‌توانند ایجاد کنند و جان افراد بی گناه بسیاری را می توانند به خطر بیاندازند، علاوه بر آن شرب خمر نیز جرم محسوب می‌شود و فرد به مراجع قضایی معرفی خواهد شد.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها