2/21/2020
جمعه، ۰۲ اسفند ۱۳۹۸
به حمایت و کمک مسئولان نیاز داریم تا بتوانیم به اهداف موردنظر دست پیدا کنیم
الهام حسینی:

به حمایت و کمک مسئولان نیاز داریم تا بتوانیم به اهداف موردنظر دست پیدا کنیم

عضو تیم ملی وزنه‌برداری زنان گفت: در پیکارهای جهانی عملکردم نسبت به آسیایی بهتر بود و در مجموع 20 کیلوگرم افزایش رکورد داشتم.

اعتمادآنلاین|سیده الهام حسینی اظهار کرد: یک سال و نیم است که در این رشته تمرین می‌کنم و از عملکردم در این مدت راضی هستم.

 

وی به رقابت‌های جهانی اشاره کرد و افزود: عملکردم نسبت به آسیایی بهتر بود و در مجموع 20 کیلوگرم افزایش رکورد داشتم اما برای خودم رضایت‌بخش نبود و می‌توانستم رتبه بهتری کسب کنم.

 

حسینی که در رقابت‌های جهانی شانزدهم شده، خاطرنشان کرد: در حرکت سوم یک‌ضرب وزنه 91 کیلوگرم را بالای سر بردم و داوران سه چراغ سفید دادند اما هیات ژوری خطا گرفتند و این موضوع در روحیه‌ام برای حرکت دوضرب تاثیر منفی گذاشت.

این وزنه‌بردار لرستانی با بیان اینکه اگر این رکورد تایید می‌شد و در حرکت دوضرب 112 کیلوگرم را می‌زدم، دهم یا یازدهم می‌شدم، اضافه کرد: توقع بیشتری از خودم داشتم و کم‌کار نیستم.

 

وی با اشاره به اینکه رقابت‌های آسیایی اردیبهشت و جهانی شهریور برگزار شد، تصریح کرد: زمان زیادی برای آماده‌سازی حضور در پیکارهای جهانی نداشتیم ولی در مجموع نسبت به آسیایی راحت‌تر بودیم چون از آن رقابت‌ها تجربه‌های خوبی کسب کردیم، هرچند در جهانی هم بی‌تجربگی‌هایی داشتم.

 

حسینی با بیان اینکه اگر وزنه‌برداری زنان در ایران 10 سال پیش شروع می‌شد الان قهرمان جهان داشتیم، تاکید کرد: در حال حاضر نیز به حمایت و کمک مسئولان نیاز داریم تا بتوانیم به اهداف موردنظر دست پیدا کنیم.

 

عضو تیم ملی وزنه‌برداری زنان گفت: از مدیرکل ورزش و جوانان لرستان بابت حمایت‌هایی که از من داشتند تشکر و قدردانی می‌کنم و امیدوارم لایق این حمایت‌ها باشم.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها