7/15/2020
چهارشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۹
غرب و جنوب کشور میزبان رگبار و رعدوبرق می‌شود

غرب و جنوب کشور میزبان رگبار و رعدوبرق می‌شود

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: در بعد از ظهر و اوایل امشب (23 مهر ماه) در برخی نقاط استان‌های فارس، بوشهر، ارتفاعات هرمزگان، ارتفاعات اصفهان و ارتفاعات زاگرس مرکزی در استان‌های لرستان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد رگبار پراکنده باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

اعتمادآنلاین|صادق ضیائیان اظهار کرد: در بعدازظهر فردا (24 مهرماه) این شرایط در جنوب استان فارس، ارتفاعات استان‌های هرمزگان و کرمان و جنوب بوشهر پیش‌بینی می‌شود.

 

به گفته ضیائیان در سایر مناطق کشور تا ظهر شنبه (27 مهرماه) جوی به نسبت پایدار حاکم خواهد بود و در نوار شمالی کشور به‌طور نسبی دما افزایش می‌یابد.

 

وی افزود: از اواخر شنبه و روز یکشنبه (27 و 28 مهرماه) با ورود سامانه بارشی به کشور در برخی نقاط شمال غرب و غرب بارش رخ می‌دهد.

 

ضیائیان در پایان درباره وضعیت جوی پایتخت طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (24 مهرماه) صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد با بیشترین و کمترین دمای 26 و 16 درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

 

آسمان پایتخت پس فردا ( 2 مهرماه) صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد خواهد بود. دمای هوا در این روز در کمترین زمان به 27 درجه سانتیگراد و در خنک‌ترین زمان به 16 درجه سانتیگراد می رسد.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها