5/31/2020
یکشنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
حرف‌هایم درباره توماس مولر اشتباه بود
کواچ:

حرف‌هایم درباره توماس مولر اشتباه بود

سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ اعتراف کرد اظهارات اخیرش درباره بازیکن آلمانی این تیم اشتباه بوده و باید آنها را به شیوه‌ای دیگر بیان می‌کرد.

اعتمادآنلاین| نیکو کواچ، سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ حرف‌های اخیر خود دربار توماس مولر را پس گرفت و آنها را اشتباه خواند.

 

مولر 30 ساله در هیچ‌کدام از پنج بازی اخیر بایرن مونیخ در ترکیب اصلی نبوده است و کواچ هم پیش از شکست خانگی 2 بر یک اخیر باواریایی‌ها مقابل هوفنهایم گفت که مهاجم آلمانی تیمش در آینده تنها زمانی فرصت بازی به دست خواهد آورد که دیگر بازیکنان هم‌پست او در ترکیب اصلی آماده نباشند.

 

کواچ امروز (پنجشنبه) در نشست خبری پیش از بازی خارج از خانه تیمش مقابل آگزبورگ در هفته هشتم بوندس‌لیگا اظهار داشت: حرف‌هایم اشتباه بود. باید طور دیگری منظورم را انتقال می‌دادم، اما به من ثابت شده است که تصورم درباره عملکرد مولر وقتی که او را به عنوان بازیکنی تعویضی به میدان می‌فرستم، اشتباه بوده است. فردای آن روز من با توماس صحبت کردم و همه چیز روبه‌راه است.

 

کواچ در پاسخ به این سؤال که با نارضایتی مولر از نیمکت‌نشینی‌اش در بایرن مونیخ چگونه کنار می‌آید و نظرش درباره شایعات حاکی از احتمال جدایی او از باواریایی‌ها چیست، اظهار داشت: چگونه کنار می‌آیم؟ خیلی واقع‌‌گرایانه. ما پیش از این درباره این موضوع صحبت کردیم. مهم نیست کدام بازیکن فرصت پیدا می‌کند یا نمی‌کند. مسئله فقط یک بازیکن نیست، مسئله منافع بایرن مونیخ است.

 

سرمربی بایرن مونیخ باز هم حاضر نشد به مولر بابت به دست آوردن زمان بیشتر حضور در ترکیب این تیم ضمانت بدهد و افزود: مشخص است بازیکنانی که بازی نمی‌‌کنند، ناراضی خواهند بود. در سایر باشگاه‌ها هم وضعیت همین است اما تمام سرمربیان بوندس‌لیگا از جمله من، در چنین مواقعی یک تصمیم می‌گیریم. من در تیمم فقط برای 11 بازیکن جا دارم. ما همیشه تصمیمی می‌گیریم که به صلاح تیم باشد و در این میان ممکن است پذیرش برخی تصمیم‌ها برای بعضی‌ها سخت باشد. این در تقدیر یک سرمربی است که هر تصمیمی که بگیرد به نظر عده‌ای درست نیست.

 

تیم فوتبال بایرن مونیخ روز شنبه هفته پیش رو از ساعت 17 به وقت تهران میهمان آگزبورگ خواهد بود.

 

منبع: تسنیم

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها