5/28/2020
پنج شنبه، ۰۸ خرداد ۱۳۹۹
محدودیت یک‌طرفه کندوان احتمالا لغو می‌شود
رئیس پلیس راه مازندران:

محدودیت یک‌طرفه کندوان احتمالا لغو می‌شود

رئیس پلیس راه مازندران گفت: قرار بود امروز محور کندوان یک‌طرفه شد که باتوجه به وضعیت ترافیکی این محدودیت هنوز اجرا نشد و احتمال لغو آن وجود دارد، درصورت افزایش حجم ترافیک نیز این محدودیت با تأخیر اجرا خواهد شد.

اعتمادآنلاین|علیرضا قدمی امروز درباره آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مازندران در شهرستان ساری، اظهار کرد: با توجه به در پیش بودن اربعین و همچنین پایان هفته شاهد افزایش حجم ترافیک در محورهای ورودی استان بودیم.

 

وی با اشاره به اینکه روز گذشته تصادف اتوبوس زائران در محور هراز پنج مجروح برجای گذاشت، افزود: تأکید ما به مسافران و زائرانی که قصد بازگشت دارند این است که با پرهیز از خستگی و خواب‌آلودگی در محورهای استان تردد کنند.

 

رئیس پلیس راه مازندران اضافه کرد: وضعیت ترافیکی در محورهای ورودی استان از روزهای گذشته بهتر بود و درحال حاضر تردد تمامی خودروها در محورهای استان به‌صورت پرحجم است.

 

این مسؤول بیان کرد: قرار بود امروز محور کندوان یک‌طرفه شد که با توجه به وضعیت ترافیکی این محدودیت هنوز اجرا نشد و احتمال لغو آن وجود دارد درصورت افزایش حجم ترافیک نیز این محدودیت با تاخیر اجرا خواهد شد.

 

قدمی به ممنوع تردد تمامی کامیون و کامیونت‌ها تا ساعت 24 روزهای جمعه و شنبه و همچنین از سال ساعت 6 تا 12 روز یک‌شنبه در محور هراز اشاره کرد و گفت: براساس برنامه محور هراز فردا یک‌طرفه خواهد شد.

 

وی با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی از محور هراز و تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان کماکان ممنوع خواهد بود، تصریح کرد: فردا محور کندوان یک‌طرفه خواهد شد که با توجه وضعیت ترافیکی امروز پیش‌بینی می‌شود فردا شاهد افزایش حجم ترافیک در محورهای استان باشیم.

 

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه تردد تمامی تریلی‌ها به جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی فردا از محور سوادکوه ممنوع است، افزود: بحث اعمال محدودیت ترافیکی به‌صورت مقطعی در محور کیاسر در دستور کار قرار دارد که معمولا در ایام تعطیلات و پایان هفته اجرا خواهد شد.

 

قدمی در پایان بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و پرهیز از عجله و شتاب و ارتکاب به تخلفات حادثه‌ساز تأکید کرد.

 

منبع: فارس

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها