7/15/2020
چهارشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۹
رونالدو به ال کلاسیکو ارزش بیش‌تری بخشید و این بازی را خاص‌تر کرد/ افرادی در باشگاه هستند که نمی‌خواهند نیمار به بارسلونا برگردد/ قرارداد مادام العمر با بارسلونا نمی‌خواهم
لیونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسلونا:

رونالدو به ال کلاسیکو ارزش بیش‌تری بخشید و این بازی را خاص‌تر کرد/ افرادی در باشگاه هستند که نمی‌خواهند نیمار به بارسلونا برگردد/ قرارداد مادام العمر با بارسلونا نمی‌خواهم

لیونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسلونا، تایید کرد که جای خالی رونالدو در ال کلاسیکو حس می شود چرا که او به ال کلاسیکو ارزش بیش‌تری بخشید و این بازی را خاص‌تر کرد.

اعتمادآنلاین| لیونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسلونا، همچنان امیدوار است دوباره با نیمار در بارسلونا هم بازی شود اما تاکید کرد برخی افراد هستند که دوست ندارند او به بارسلونا بازگردد. مسی همچنین به جذابیت بیشتر ال کلاسیکو در حضور کریستیانو رونالدو اشاره کرد.

 

مسی در مصاحبه ای با Metro 95.1 گفت: برگرداندن نیمار به بارسلونا دشوار است. جدا شدن او از تیم فعلی اش سخت است و همچنین با توجه به نحوه جدایی نیمار از بارسلونا، برگرداندن او به اینجا آسان نیست. افرادی در باشگاه هستند که نمی خواهند نیمار به بارسلونا برگردد. اگر از نظر فنی و ورزشی به قضیه نگاه کنیم، نیمار یکی از بهترین ها در جهان است اما سایر فاکتورها را درک می کنم.


او در ادامه افزود: قرارداد مادام العمر با بارسلونا؟ این موضوعی است که اخیرا در موردش صحبت شد. قرارداد مادام العمر نمی خواهم چون معلوم نیست در آینده چه احساسی داشته باشم. نمی خواهم وقتی عملکرد خوبی ندارم، تحت قرارداد با باشگاه باشم. تا وقتی از نظر فیزیکی، حس خوبی داشته باشم به رقابت می پردازم اما بدیهی است که نمی توانم تا آخر عمرم به این کار ادامه بدهم.


مسی در پایان گفت: کریستیانو رونالدو؟ وقتی او در لالیگا حضور داشت، اوضاع خوب بود. وی به ال کلاسیکو ارزش بیشتری بخشید و این بازی را خاص تر کرد.

 

منبع: طرفداری

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها