5/25/2020
دوشنبه، ۰۵ خرداد ۱۳۹۹
واکنش مانچینی به احتمال حضور بوفون در یورو 2020

واکنش مانچینی به احتمال حضور بوفون در یورو 2020

سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا احتمال حضور دو تن از کهنه‌کارهای کالچو در آتزوری برای حضور در جام ملت‌های اروپای سال آینده را رد نکرد.

اعتمادآنلاین|روبرتو مانچینی می‌گوید این احتمال وجود دارد که بازی خداحافظی دانیله دروسی و جان لوئیجی بوفون در یورو 2020 برگزار شود.

 

تیم ملی فوتبال ایتالیا صعودش به مرحله نهایی جام ملت‌های اروپا را قطعی کرده است و به همین دلیل این شائبه به وجود آمده که برای این بازی‌ها از جان لوئیجی بوفون و دانیله دروسی دعوت به عمل آید تا آنها با آتزوری وداع کنند.

 

مانچینی 52 ساله در این خصوص به شبکه رای اسپورت گفت: ما می‌خواهیم تیم ملی را به جایی برگردانیم که لیاقتش را دارد. این تیم 4 بار قهرمان جام جهانی شده اما خیلی وقت است که قهرمان جام ملت‌ها نشده است و به همین دلیل هدف‌‌مان این است که در یورو تا پایان راه برویم. وقتی که تیم ناکام می‌شود، شما به عنوان سرمربی بیشتر عذاب می‌کشید.

 

مانچینی افزود: برگزاری بازی خداحافظی برای بوفون و دروسی پیشنهاد رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا بوده و من هم با او موافقت کردم. اگر چنین اتفاقی رخ دهد عالی خواهد شد. اما در مورد اینکه آیا آنها در یورو خواهند بود یا نه باید ببینیم چه می‌شود.

 

منبع: تسنیم

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها