5/27/2020
چهارشنبه، ۰۷ خرداد ۱۳۹۹
بوی غیبت خودروسازان به مشام می‌رسد
در نمایشگاه خودروی مونترال 2020؛

بوی غیبت خودروسازان به مشام می‌رسد

گزارش‌ها حاکیست که بجز مرسدس بنز، دو شرکت آئودی و ولوو نیز اعلام کرده‌اند که قصد حضور و شرکت در نمایشگاه خودروی مونترال 2020 را ندارند.

اعتمادآنلاین| از آنجایی که غیبت شرکتهای خودروسازی در نمایشگاه‌های خودرو که هر ساله در شهرهای مختلف جهان برگزار می‌شود و میزبان رونمایی از محصولات جدید خودروسازان مشهور و بین‌المللی هستند، عجیب و دور از انتظار به شمار می‌رود، اخبار، شایعات و گزارش های متعددی از سوی منابع مختلف خبری در این خصوص منتشر شده است.

 

عدم حضور شرکت آئودی و ولوو به عنوان دو خودروساز بزرگ جهان در نمایشگاه خودروی مونترال کانادا 2020 بدان معنا خواهد بود که هیچ محصول جدیدی را در این رویداد به نمایش درنخواهند آورد.

 

به عقیده بسیاری از کارشناسان، این اقدام به احتمال زیاد به دلیل هم زمانی تقریبی با نمایشگاه خودروی دیترویت در ایالات متحده آمریکا که بدون شک یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های خودرو در جهان به شمار می رود، صورت گرفته است.

 

البته این در حالیست که ولوو علاوه بر نمایشگاه مونترال، ظاهرا اعلام کرده است که در نمایشگاه‌های بین المللی تورنتو و ونکوور 2020 کانادا هم شرکت نخواهد کرد.

 

بر اساس گزارش وب سایت Automotive News Canada، این دومین باری است که شرکت سوئدی ولوو در نمایشگاه‌های مونترال و تورنتو حضور نیافته و شرکت نمی‌کند.

 

مدیر اجرایی این نمایشگاه نیز در این خصوص خاطرنشان کرده است که از این تصمیم و اقدام ولوو و آئودی به شدت شوکه شده چراکه به باور وی، طبق آخرین مکالمات تلفنی و ایمیلی، همه چیز خوب پیش رفته بود ولی به طور ناگهانی، تصمیم آنها برای حضور در این نمایشگاه تغییر یافت.  

 

البته گفته می‌شود که ولوو در سایر نمایشگاه‌های کانادا که در شهرهای کلگری، ادمونتون و کبک برگزار می‌شود، حضور پیدا خواهد کرد.

 

بسیاری از تحلیلگران برآورد کرده‌اند با توجه به آنکه نمایشگاه‌های خودرویی در جهان از تعدد بسیاری برخوردار شده‌اند، انتظار می‌رود چنین روندی برای بسیاری از نمایشگاه‌ها در سراسر کشورهای جهان تکرار شود که در نهایت می‌تواند منجر به تعطیلی آنها شود.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها