5/27/2020
چهارشنبه، ۰۷ خرداد ۱۳۹۹
ششمین «جشن سالانه موسیقی ما» با تقدیر از هنرمندان برگزار می‌شود

ششمین «جشن سالانه موسیقی ما» با تقدیر از هنرمندان برگزار می‌شود

ششمین «جشن سالانه موسیقی ما» با شعار جشن همدلی اهالی موسیقی ایران برای تقدیر از آثار و هنرمندان برگزیده این هنر با میزبانی از هنرمندان سرشناس عرصه‌های مختلف برگزار می‌شود.

اعتمادآنلاین| جشن سالانه موسیقی ما که نخستین جشن سالانه موسیقی ایران است که توسط بخش خصوصی ایده پردازی و اجرا شده امسال در ششمین دوره خود، آثار و هنرمندان برگزیده موسیقی ایران در سال 97 را  براساس نظرسنجی گسترده‌ای که در سایت موسیقی ما جریان دارد معرفی خواهد کرد.

 

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار بود مهلت نظرسنجی مردمی روز 10 آبان به پایان برسد که به دلیل استقبال گسترده مخاطبین سبک‌ها و طیف‌های مختلف موسیقی این نظرسنجی تا روز 15 آبان تمدید شده است.

 

برگزار‌کننده این رویداد موسیقی با مرور نواقص و کاستی‌های ادوار گذشته تصمیم گرفته است با مشورت از اساتید و اهالی موسیقی اصلاحاتی را در روند این رویداد انجام دهد تا آثار شایسته‌تری در این جشن مورد تقدیر قرار بگیرند.

 

این نظرسنجی شامل دو بخش کارشناسی و مردمی است و آمار آرای ثبت شده در بخش مردمی از مرز 300 هزار رای فراتر رفته است. 

 

گفتنی است  شعار همدلی اهالی موسیقی ایران در حالی برای این رویداد بزرگ موسیقایی انتخاب شده است که طی ادوار گذشته، هنرمندان موسیقی فارغ از سن و سبک فعالیت یک شب کنار یکدیگر جمع می‌شوند.

 

اتفاقی که در حوزه موسیقی کم نظیر است. در ششمین جشن موسیقی ما مطابق روال سال‌های گذشته از اساتید پیشکسوت موسیقی به پاس یک عمر فعالیت هنری‌شان تقدیر به عمل خواهد آمد.

 

مراسم ششمین دوره جشن سالانه موسیقی ما دوم آذرماه در رویال هال تهران برگزار خواهد شد.

 

منبع: ایرنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها