6/2/2020
سه شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
تخصیص بودجه 1200 میلیارد ریالی به مسکن خانواده‌های 2 معلول‌
علی ربوبی، مدیرکل دفتر مسکن مددجویان سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد؛

تخصیص بودجه 1200 میلیارد ریالی به مسکن خانواده‌های 2 معلول‌

علی ربوبی، مدیرکل دفتر مسکن مددجویان سازمان بهزیستی کشور، گفت: درحال حاضر 14 هزار خانواده دارای دو معلول در کشور وجود دارند  و تا امروز تسهیلاتی بالغ بر 120 میلیارد تومان از منابع بنیاد مستضعفان به طرح مسکن این خانواده‌ها تخصیص داده شده است.

اعتمادآنلاین| علی ربوبی، مدیرکل دفتر مسکن مددجویان سازمان بهزیستی کشور، پیش از ظهر امروز در کارگروه منطقه‌ای تامین مسکن خانواده‌های دارای حداقل دو معلول با حضور استان‌های اصفهان، قم، چهارمحال‌وبختیاری و مرکزی که به میزبانی بهزیستی استان مرکزی برگزار شد با اشاره به اقدامات بنیاد مسکن استان مرکزی گفت: مجموعه بنیاد مسکن استان مرکزی بنیاد معینی بود و در زمان بروز خسارات سیل و زلزله استان کرمانشاه،   کمک‌های قابل تقدیری به انجام رساند که نهایت تقدیر و تشکر را از این مجموعه داریم.

 

وی افزود: امیدواریم که با برگزاری اینگونه نشست‌ها و اخذ تصمیمات لازمه بتوانیم به روند فعالیت تامین مسکن مستضعفان و نیازمندان تسریع ببخشیم زیرا جمعیت هدف این طرح جزو ضعیف‌ترین اقشار جامعه هستند که رسیدگی به نیاز آنها اولویت دارد.

 

مدیرکل دفتر مسکن مددجویان سازمان بهزیستی کشور تصریح کرد: در یک بازه از زمان با فعالیت مسکن مهر در استان‌های کشور تعدادی از مددجویان صاحب خانه شدند اما  قشری که اکنون بدون سرپناه در سراسر کشور باقی مانده‌اند پایین‌ترین رده دهک‌ها هستند.

 

ربوبی ادامه داد: درحال حاضر 14 هزار خانواده دارای دو معلول در کشور وجود دارند  و تا امروز تسهیلاتی بالغ بر 120 میلیارد تومان از منابع بنیاد مستضعفان به طرح مسکن این خانواده‌ها تخصیص داده شده است، همچنین درحال حاضر این آمادگی وجود دارد که بتوانیم از منابع ستادی نیز تسهیلاتی به استان مرکزی اختصاص دهیم.

 

منبع: تسنیم

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها