5/27/2020
چهارشنبه، ۰۷ خرداد ۱۳۹۹
پیش‌بینی جوی پایدار در کشور تا اواسط هفته آینده

پیش‌بینی جوی پایدار در کشور تا اواسط هفته آینده

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن پیش‌بینی جوی آرام و پایدار در کشور، گفت: تا آخر هفته، ماندگاری هوای سرد در نیمه شمالی و شرقی کشور را شاهد خواهیم بود.

اعتمادآنلاین|صادق ضیائیان با اشاره به آخرین نقشه‌های پیش‌بینی هواشناسی اظهارکرد: از امروز( 14آبان) تا اواسط هفته آینده در اکثر مناطق کشور جوی آرام و پایدار و در شهرهای صنعتی و پرجمعیت، افزایش آلودگی و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می شود.

 

وی افزود: برای روز پنجشنبه (16آبان) در جنوب استان خوزستان و شمال استان فارس بارش پراکنده پیش‌بینی می‌کنیم که این بارش از روز جمعه (17 آبان) به  جنوب استان فارس و غرب هرمزگان خواهد رسید.

 

وی با اشاره به ادامه دار بودن وزش باد در نوار شرقی کشور بویژه منطقه زابل برای امروز و فردا (15آبان) تصریح کرد: همچنین شایان ذکر است تا آخر هفته ماندگاری هوای سرد در نیمه شمالی و شرقی کشور را شاهد خواهیم بود.

 

ضیائیان در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت‌: آسمان تهران فردا (15 آبان‌ماه) کمی ابری با احتمال وزش باد با حداقل دمای 9 و حداکثر دمای 17 درجه سانتی‌گراد و طی روز پنجشنبه (16آبان) کمی تا قسمتی ابری همراه با غبار صبحگاهی و در بعداز ظهر ورزش باد با حداقل دمای 9 و حداکثر دمای 17درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها