5/27/2020
چهارشنبه، ۰۷ خرداد ۱۳۹۹
مقصد بعدی زلاتان ابراهیموویچ مشخص شد

مقصد بعدی زلاتان ابراهیموویچ مشخص شد

مهاجم سوئدی به گفته رییس لیگ MLS قرار است برای میلان بازی کند.

اعتمادآنلاین|به نقل از آس، درباره مقصد بعدی زلاتان ابراهیموویچ در لیگ MLS خیلی صحبت می شود. مهاجم سوئدی 38 سال دارد و پس از دو فصل درخشان در لس آنجلس گلکسی به دنبال چالش های جدید است. تیم هایی همچون بولونیا، فیورنتینا، منچستریونایتد، یوونتوس، بوکاجونیورز و میلان قصد دارند با این بازیکن باتجربه قرارداد امضا کنند. با این که هنوز چیزی قطعی نشده است اما روسونری ها برنده این رقابت شدند.

 

دان گاربر، رییس لیگ MLS مقصد بعدی ابراهیموویچ را فاش کرد و گفت: زلاتان 38 سال دارد و قرار است با میلان، یکی از بهترین باشگاه های جهان قرارداد امضا کند.

 

اظهارات گاربر سر و صدای زیادی به راه انداخت و همه متوجه شدند مهاجم سوئدی دیگر برای تیم لس آنجلس گلکسی بازی نخواهد کرد. ایبراهیموویچ برای این تیم در 58 بازی توانست 54 گل به ثمر برساند و 15 پاس گل بدهد. با این حال لس آنجلس از کسب جام بازماند. این تیم از سال 2014 عنوانی به دست نیاورده بود و زلاتان قول جام داده بود.

 

دومین دوره حضور ابراهیموویچ در میلان

 

مهاجم سوئدی در سال های 2010 تا 2012 پیراهن میلان را بر تن کرد. در این مدت 67 گل به ثمر رساند و 24 پاس گل داد. او این رکورد را در 85 بازی به ثبت رساند. همچنین یک قهرمانی در سری آ ایتالیا به دست آورد و سوپرجام را فتح کرد.

 

میلان اکنون در سری آ وضعیت خوبی ندارد و با یازده امتیاز در رتبه سیزدهم قرار دارد. این تیم تنها یازده بار گلزنی کرده و 15 بار دروازه اش باز شده است.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها