5/30/2020
شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
برنامه سفر رئیس‌جمهوری به کرمان/ افتتاح بیش از 15 هزار میلیارد تومان پروژه
علی‌اصغر احمدی، معاون هماهنگی امور استان‌های دفتر ریاست‌جمهوری مطرح کرد:

برنامه سفر رئیس‌جمهوری به کرمان/ افتتاح بیش از 15 هزار میلیارد تومان پروژه

معاون هماهنگی امور استان‌های دفتر ریاست‌جمهوری گفت: در ادامه سفر آقای روحانی به استان یزد، رئیس‌جمهوری در قالب کاروان تدبیر و امید به استان کرمان می‌روند.

اعتمادآنلاین| علی اصغر احمدی، معاون هماهنگی امور استان‌های دفتر ریاست جمهوری با اشاره به جزئیات سفر رئیس جمهور به استان کرمان بیان کرد: در ادامه سفر آقای روحانی به استان یزد (روز دوشنبه 20 آبان)، رئیس جمهور در قالب کاروان تدبیر و امید به استان کرمان می‌روند و  پس از ورود به فرودگاه رفسنجان در استادیوم تختی شهر رفسنجان دیدار مردمی خواهند داشت.

 

احمدی با بیان اینکه میزان سرمایه‌گذاری پروژه‌ها بیش از 15 هزار میلیارد تومان است، ادامه داد: رئیس جمهور برای افتتاح یکی از پروژه‌های صنعتی و معدنی به شهر بافت سفر می‌کنند و در صورت زمان کافی به شهرستان  سیرجان برای افتتاح پروژه های معدنی و صنعتی خواهند رفت، همچنین پروژه‌های متعلق به وزارت نیرو به صورت متمرکز نیز در سطح استان  مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

 

معاون هماهنگی امور استان‌های دفتر ریاست جمهوری تصریح کرد: رئیس جمهور صبح سه شنبه در جلسه شورای اداری استان شرکت و  سپس به سمت تهران  بازمی‌گردد.

 

رئیس جمهور در ادامه سفر‌های استانی خود، هفته آتی به استان‌های یزد و کرمان سفر می‌کند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها