2/28/2020
جمعه، ۰۹ اسفند ۱۳۹۸
قضاوت ضعیف داور روی نتیجه بازی تاثیر داشت
سرمربی تیم فوتبال زنان زاگرس شیراز:

قضاوت ضعیف داور روی نتیجه بازی تاثیر داشت

سرمربی تیم فوتبال زنان زاگرس شیراز گفت: قضاوت ضعیف داور بازی ما برابر تیم همیاری ارومیه روی نتیجه بازی تاثیر داشت و امیدوارم فدراسیون فوتبال برای این امر مهم فکر اساسی کند.

اعتمادآنلاین|مریم قدرت روز جمعه پس از شکست 2 بر صفر تیمش اعلام کرد: استفاده از داورانی که تا بحال سابقه قضاوت در لیگ برتر ندارند موجب شده که تیم‌ها متضرر شوند و در کل تمام تیم‌ها روی نحوه قضاوت داوران معترض هستند و فدراسیون باید فکر اساسی کند.

 

وی اضافه کرد: سازمان لیگ پس از اعتراض داوران به پرداخت نشدن حقوق خود با شهرستان‌ها تماس گرفته که داوران درجه سه و چهار را معرفی کنند و این امر به ضرر تیم‌ها تمام شده است.

 

سرمربی تیم زاگرس در مورد دیدار تیمش برابر همیاری ارومیه هم گفت : بازیکنانم فرصت‌های زیادی به دلیل عدم تمرکز از دست دادند.

 

وی گفت: قضاوت ضعیف داور نیز بر روحیه بازیکنان ما تاثیر گذاشت و هر چه زدیم به در بسته خورد و جالب اینکه خطایی که بازیکنان ما پشت محوطه جریمه انجام دادند، داور نقطه پنالتی را نشان  داد زمانی که اعتراض کردیم رای خود را عوض کرد و پنالتی نگرفت.

 

تیم ها بهتر است بازی نکنند

 

قدرت ادامه داد: با این وضعیت داوری اگر تیم‌ها بازی نکنند بهتر است و شاید فدراسیون فوتبال داوران معترض را برای قضاوت به لیگ برتر باز گرداند.

 

 فدراسیون فوتبال پس از اینکه حق و حقوق معوقه  30 نفر از داوران با تجربه را پرداخت نکرد آنها تصمیم گرفتند که قضاوت نکنند از این رو سازمان لیگ  از داوران جوان استفاد می کند که همین امر به دلیل اشتباه های تاثیر گذار با اعتراض تیم ها رو برو شده است.

 

با پایان یافتن هفته پنجم این رقابتها تیم شهرداری بم با 15 امتیاز در صدر جدول قرار دارد ، آذرخش کردستان با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل کمتر دوم است و تیم شهرداری سیرجان هم با 10 امتیاز رده سوم را به خود اختصاص داده است .

  تیم زاگرس شیراز هم با 6 امتیاز در رده هشتم جدول ایستاده است.

 

در مسابقات فوتبال برتر زنان 12 تیم شرکت دارند و به صورت رفت و برگشت با هم بازی می کنند.

 

منبع: ایرنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها