7/14/2020
سه شنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۹
یونایتدی‌ها هم از ما می‌خواهند نگذاریم لیورپول قهرمان شود
ونسان کمپانی:

یونایتدی‌ها هم از ما می‌خواهند نگذاریم لیورپول قهرمان شود

ونسان کمپانی، مدافع پیشین منچسترسیتی معتقد است قهرمانی این تیم در هفته آخر فصل قبل لذت دیگری برای این تیم داشت.

اعتمادآنلاین| ونسان کمپانی، مدافع بلژیکی منچسترسیتی که 11 سال در این تیم توپ زد و بازوبند کاپیتانی سیتیزن‌ها را نیز به بازو بست، در نهایت تصمیم به جدایی گرفت و سیتی این فصل بدون او امیدوار است قهرمانی خود را در لیگ برتر تکرار کند. 

 

فصل گذشته رقابت برای قهرمانی بین سیتی و لیورپول به هفته آخر کشیده شد و در نهایت این شاگردان پپ گواردیولا بودند که توانستند با یک امتیاز اختلاف قهرمان شوند. 

 

ونسان کمپانی درباره قهرمانی فصل گذشته این تیم در لیگ برتر گفت: من یک دوستی در آنفیلد داشتم و بعد از قهرمانی به او گفتم که هواداران لیورپول چه حسی داشتند وقتی ما در هفته آخر از برایتون عقب افتادیم؟ و او گفت مثل یک مهمانی بزرگ روی سکوها بود و خیلی‌ها گریه می‌کردند. به همین خاطر من فکر می‌کنم قهرمانی در هفته آخر خیلی چسبید چون هم ما ترس داشتیم که ممکن است این قهرمانی از دست برود و هم لیورپول خود را خیلی به قهرمانی در لیگ نزدیک می‌دید. 

 

او در ادامه گفت: سال 2012 نیز که قهرمان شدیم خیلی از هواداران لیورپول به من پیام دادند که اجازه ندهیم سرآلکس یک قهرمانی دیگر به دست بیاورد و تعداد قهرمانی‌های خود را در لیگ به عدد 20 برساند و حالا هم هواداران یونایتد دوست دارند ما اجازه ندهیم که لیورپول قهرمان شود و این جالب است.

 

دو تیم منچسترسیتی و لیورپول فردا یک‌شنبه در لیگ برتر انگلیس برابر هم قرار می‌گیرند و در صورتی که لیورپول برنده مسابقه خانگی شود اختلاف خود را با تیم دوم یعنی سیتی به 9 امتیاز خواهد رساند.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها