7/14/2020
سه شنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۹
توضیحات تکمیلی مدیر عامل مترو درخصوص نقص فنی پیش آمده در خط دو 

توضیحات تکمیلی مدیر عامل مترو درخصوص نقص فنی پیش آمده در خط دو 

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از نقص فنی پیش آمده در خط دو متروی تهران از شهروندان و مسافران عذرخواهی کرد.

اعتمادآنلاین| فرنوش نوبخت، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه بیان کرد: شرکت به عنوان بزرگترین شرکت در زمینه حمل‌ونقل ریلی درون شهری کشور همواره سعی کرده است تا با برنامه ریزی مناسب بهترین امکانات و خدمات را به شهروندان و مسافران خود ارائه دهد و در همین راستا امسال نیز توانستیم با همکاری کارشناسان فنی، پرسنل زحمتکش شرکت و همکاری متخصصین داخلی شاهد کاهش فاصله حرکت قطار ها در خطوط 7 گانه مترو باشیم اما نقص فنی در برخی از قطارها یکی از مشکلاتی است که با تمامی تلاشی که ما برای سرویس و اورهال کردن قطارها انجام می دهیم شاهد آن هستیم.


وی با اشاره به اینکه صبح امروز شنبه 18 آبان ماه 1398 در اولین روز هفته با خرابی قطار در خط 2 روبرو شدیم و تلاش کارشناسان فنی در محل ایستگاه برای رفع نقص فنی پیش آمده بی‌نتیجه ماند گفت: مجبور به انتقال این قطار به پایانه شدیم واین توقف پانزده دقیقه ای که باعث اختلال در اعزام کل قطارها در خط 2 شد. این مشکل هنوز به روال عادی برنگشته بود که نقص فنی قطار دیگری در این خط باعث طولانی‌تر شدن اختلال در سرویس دهی این خط شد که موجب بروز ازدحام جمعیت در تمامی ایستگا های خط دو و بخصوص سکوی ایستگاه تهران(صادقیه)در خط 5 شد.


نوبخت افزود: پرسنل ایستگاه صادقیه مدام مسافران را دعوت به حفظ آرامش می کردند و از نقص فنی پیش آمده از مسافران عذرخواهی کرده و از مسافران می خواستند برای کاهش ازدحام تا رفع نقص فنی در خط 2 برای رسیدن  به مقاصد خود از ایستگاه تقاطعی ارم سبز در خطوط 4 و5 استفاده کنند تا از ازدحام جمعیت در ایستگاه های قبل و بعد کاسته شود.


وی خاطرنشان کرد: هیچ گونه اختلالی در خط 5 متروی تهران و حومه نداشتیم و تنها اطلاع رسانی صورت گرفته برای استفاده از ایستگا ه های خط 4 برای جلوگیری از معطلی شهروندان و مسافران بود.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها