7/6/2020
دوشنبه، ۱۶ تیر ۱۳۹۹
روحانی نام نهادهای متخلف را اعلام کند
علی مطهری، نماینده مردم تهران در مجلس:

روحانی نام نهادهای متخلف را اعلام کند

علی مطهری، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در یادداشتی درباره سخنان اخیر رئیس جمهور روحانی در یزد نوشت: اصل بیان حقایق برای مردم و کشور لازم است، اما به نظر من بهتر است رئیس‌جمهور نام نهادهایی را که مدعی تخلف آنها هستند ذکر کنند و از نهادهای نظارتی بخواهند توضیح لازم را بدهند و از قوه قضائیه هم بخواهند نتیجه رسیدگی خود را اعلام نمایند.

اعتمادآنلاین| در پی سخنان اخیر رئیس جمهور روحانی در یزد در خصوص ضرورت مبارزه با فساد و معرفی مفسیدن، علی مطهری، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در یادداشتی نظر خود در این خصوص را بیان کرد که متن آن در پی می آید: « اصل بیان حقایق برای مردم و کشور لازم است، اما به نظر من بهتر است رئیس‌جمهور نام نهادهایی را که مدعی تخلف آنها هستند ذکر کنند و از نهادهای نظارتی بخواهند توضیح لازم را بدهند و از قوه قضائیه هم بخواهند نتیجه رسیدگی خود را اعلام نمایند. وقتی ایشان نام نمی‌برند نهادها و سازمانهای مختلف متهم می‌شوند و مردم به آنها بدبین می‌شوند. ولی اگر ایشان اعلام کنند که مثلاً فلان نهاد تکلیف این پول را معلوم نکرده، اتهام از سایر نهادها و سازمانها رفع می‌شود. 

 

اگر رئیس‌جمهور از نهاد یا سازمان متخلف نام ببرد قوه قضائیه هم مجبور است به سرعت تکلیف قضیه را روشن کند. اما وقتی نام برده نمی‌شود، موضوع معلق و مبهم باقی می‌ماند.»

 

منبع: جماران

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها