7/13/2020
دوشنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۹
بازگشت فوق‌العاده نادال به تور ATP لندن

بازگشت فوق‌العاده نادال به تور ATP لندن

تنیسور اسپانیایی توانست شکست را با پیروزی مقابل دنیل مدودف عوض کند و مرد شماره شش جهان با پیروزی برابر الکساندر زورف صعودش را به نیمه نهایی تور ATP لندن قطعی کرد.

اعتمادآنلاین| چهارمین روز تور ATP لندن با نخستین پیروزی رافائل نادال و صعود استفانوس سیتسیپاس همراه شد. تنیسور اسپانیایی برابر دنیل مدودف قرار گرفت و 2 بر یک حریف روس خود را شکست داد‌.

 

 در ست نخست رقابت نزدیکی در جریان بود و دو تنیسور 6 بر 6 مساوی کردند تا گیم سیزدهم برنده را مشخص کند. مدودف توانست پیروز این گیم شود و نتیجه را یک بر صفر کند. نادال در ست دوم جبران کرد و پیروزی 6 بر 3 را به ثبت رساند‌‌. با این حال ست سوم به نحو عجیبی به نفع مرد شماره یک جهان پایان یافت. در حالی که نادال 5 بر یک عقب بود توانست بازی را به تساوی برساند و پس از این که گیم‌ها در 6 برابر شد در گیم پایانی پیروز شد تا یک بازگشت فوق‌العاده داشته باشد.

 

نادال نخستین پیروزی‌اش را در این رقابت‌ها جشن گرفت و به صعود به نیمه نهایی امیدوار شد.

 

پس از این دیدار سیتسیپاس و الکساندر ز‌ورف برابر هم قرار گرفتند که تنیسور یونانی با نتیجه 2 بر صفر پیروز شد. مرد شماره شش جهان در ست نخست 6 بر 3 حریف آلمانی‌اش را شکست داد و با حفظ برتری در ست دوم نتیجه 6 بر 2 را به نفع خود ثبت کرد. سیتسیپاس دومین پیروزی‌اش را در این رقابت ها به دست آورد و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها