7/13/2020
دوشنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۹
‌ایران ظرفیت‌ها و شرایط لازم برای توسعه را دارد/ آذربایجان غربی نماد وحدت و همدلی و رنگین کمان اقوام و مذاهب است/ هیچ توسعه ای بدون تامین امنیت ایجاد نمی شود
جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری:

‌ایران ظرفیت‌ها و شرایط لازم برای توسعه را دارد/ آذربایجان غربی نماد وحدت و همدلی و رنگین کمان اقوام و مذاهب است/ هیچ توسعه ای بدون تامین امنیت ایجاد نمی شود

‌اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری با اشاره به اینکه آذربایجان غربی نماد وحدت و همدلی و رنگین کمان اقوام و مذاهب است، گفت: امید است این انسجام و وحدت بر تمامی بخش‌های کشور حاکم‌ شود.

اعتمادآنلاین|‌اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری در مراسم افتتاح فاز دوم بیمارستان فاطمه الزهرا میاندوآب با بیان این که توسعه زیربنای توسعه و رفع نیازها ‌جزء وظایف دولت است، گفت: دولت باید ‌فرهنگ توسعه و امنیت را برای حرکت چرخ توسعه و پیشرفت ‌ایجاد کند.

 

معاون اول رییس جمهوری با اشاره به اینکه آذربایجان غربی نماد وحدت و همدلی و رنگین کمان اقوام و مذاهب است، گفت: امید است این انسجام و وحدت بر تمامی بخش‌های کشور حاکم‌ شود.

 

وی با اشاره به اینک‌ هیچ توسعه ای بدون تامین امنیت ایجاد نمی شود، افزود: ایران ظرفیت‌ها و شرایط لازم برای توسعه را دارد فقط کافیست مدیران با برنامه ریزی این پتانسیل‌های بالقوه را به بالفعل تبدیل کنند.

 

جهانگیری با اشاره به اهمیت طرح تحول سلامت در دولت تدبیر و امید گفت: 45 هزار تخت بیمارستانی باز سازی و 26 هزار تخت جدید ایجاد شد.

 

وی با بیان اینکه با وجود شرایط تحریمی مشکلات اقتصادی وجود دارد، گفت: اگر چه فروش نفت کشور با مشکل مواجه شده اما قدرت مدیران قادر است کمبود درآمد را ‌جبران کند.

 

معاون اول رییس‌جمهوری افزود: شمال غرب پر از پتانسیل معدنی است و این ظرفیت‌ها باید بکارگرفته شود.

 

جهانگیری با بیان اینکه سرمایه فقط چاه نفت و معادن نیست بلکه نیروی انسانی و مدیران یک سرمایه باارزش هر کشوری است، گفت: باید قدردان نیروی انسانی پر تلاش کشور بود.

 

منبع: ایسنا

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها