7/4/2020
شنبه، ۱۴ تیر ۱۳۹۹
40 درصد از بودجه فدراسیون فوتبال پرداخت شده است
معاون وزیر ورزش و جوانان:

40 درصد از بودجه فدراسیون فوتبال پرداخت شده است

معاون وزیر ورزش و جوانان از پرداخت 40 درصد از بودجه فدراسیون فوتبال خبر داد.

اعتمادآنلاین|ژاله فرامرزیان معاون مالی و منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان درخصوص واریز پول به حساب فدراسیون‌ها اظهار داشت: خوشبختانه همه فدراسیون‌ها حساب مورد نظر در بانک مرکزی را افتتاح کرده‌اند و تا الان نیز بین 40 تا 58 درصد پرداخت کرده‌ایم که متوسط این پرداخت 51 درصد بوده است. امیدواریم منابع کشور برای چند ماه باقیمانده تا پایان سال بهتر از گذشته باشد.

 

وی درباره پرداخت پول به فدراسیون فوتبال گفت: با توجه به اینکه فدراسیون برخی الزامات را رعایت نمی‌کرد پرداخت این فدراسیون کمی با تاخیر صورت گرفت با این وجود تا الان 40 درصد از بودجه مورد نظر را واریز کرده‌ایم.

 

معاون وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: ما این پول را به فدراسیون می‌دهیم و به اینکه آیا قرار است این مبلغ به ویلموتس پرداخت شود یا نه ورود نمی‌کنیم.

فرامرزیان درباره بدهی مالیاتی فدراسیون‌ها گفت: بخشی از این بدهی تکلیفی است که باید انجام شود و هماهنگی لازم را نیز با سازمان مالیات انجام داده‌ایم.

بخشی دیگر نیز مالیات بر عملکرد است با توجه به اینکه فدراسیون‌ها معاف از مالیات هستند در حال انجام رایزنی و توافق با نهادهای مربوطه هستیم تا فدراسیون‌ها شامل بخشودگی در این بخش شوند.

 

وی که خودش عضو شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی است در خصوص تغییرات فراوان در مدیریت مجموعه‌های ورزشی بویژه مجموعه انقلاب گفت: شرکت توسعه دولتی و مستقل است و هیئت مدیره درخصوص مسائلی همچون مزایده و مناقصه تصمیم‌گیری می‌کند و عملیات اجرایی برعهده خود شرکت توسعه است. به هر حال حجم تغییرات در هر مجموعه‌ای آسیب می‌زند ولی این شرکت همانطور که گفتم مستقل است.

 

معاون وزیر ورزش و جوانان درباره پرداخت حقوق به ورزشکاران المپیکی گفت: قرار است بر اساس لیستی که از فدراسیون‌ها می‌گیریم توافقی داشته باشیم و این حقوق به ورزشکاران پرداخت شود. باید جدول مورد نظر تهیه شود تا پس از آن نیز پرداخت‌ها صورت بگیرد. فکر می‌کنم در جلسه فردای ستاد عالی بازی‌ها، این لیست قطعی شود و به زودی نیز یک مبلغ پرداختی خواهیم داشت.

 

فرامرزیان در پایان درخصوص تعیین مدال‌آوران المپیک و پارالمپیک عنوان کرد: پیش‌نویس اصلاحات آیین‌نامه پرداخت پاداش‌ها انجام شده و پس از تایید نهایی این موضوع مشخص خواهد شد.

 

منبع: تسنیم

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها