8/10/2020
دوشنبه، ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
آلودگی هوا یک معضل غیر قابل حل نیست
موسوی، نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس:

آلودگی هوا یک معضل غیر قابل حل نیست

سید ابوالفضل موسوی، نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس، تاکید کرد که همه دستگاه های ذی ربط نظیر شهرداری، راهنمایی و رانندگی و محیط زیست باید با یکدیگر هماهنگ شده و عزم خود را برای مقابل با آلودگی هوا جزم کنند.

اعتمادآنلاین| سید ابوالفضل موسوی، نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به آلودگی هوای کلانشهرها، گفت: هرساله شاهد هستیم زمانی که هوا مقداری به سمت سرد شدن پیش می رود غلظت آلاینده ها در کلانشهرها به شدت افزایش می یابد و متاسفانه علی رغم اعلام برنامه ریزی برای مقابله با این پدیده، هر ساله شاهد اثرات این آلایندگی بر زندگی مردم و بعضا تعطیلی مدارس هستیم. مسئله آلودگی هوا یک معضل غیر قابل حل نیست و با برنامه ریزی و اجرایی شدن طرح های کارشناسی شده قطعا قابل پیشگیری است.

 

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس در ادامه تصریح کرد: همه دستگاه های ذی ربط نظیر شهرداری، راهنمایی و رانندگی و محیط زیست باید با یکدیگر هماهنگ شده و عزم خود را برای مقابل با این پدیده جزم کنند.

 

وی در ادامه تاکید کرد: مجلس خود در این زمینه طرحی ندارد اما کمیسیون عمران از دستگاه های مربوط برای ارائه گزارش عملکرد اقدامات انجام شده برای مقابله با آلودگی هوا دعوت خواهد کرد.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها