8/12/2020
چهارشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
ارتش الجزایر همزمان با شروع کمپین انتخابات ریاست جمهوری بیانیه داد

ارتش الجزایر همزمان با شروع کمپین انتخابات ریاست جمهوری بیانیه داد

وزارت دفاع الجزایر همزمان با شروع کمپین انتخابات ریاست جمهوری این کشور که قرار است در 12 دسامبر آینده برگزار شود، بیانیه‌ای صادر کرد.

اعتمادآنلاین| وزارت دفاع الجزایر همزمان با شروع کمپین انتخابات ریاست جمهوری این کشور بیانیه ای صادر کرد.

 

در این بیانیه آمده است: فرماندهی کل ارتش دستورات کافی و دستورهای ضروری را به همه نیروها برای فراهم آوردن شرایطی که ملت الجزایر بتوانند مشارکت قوی و فعالانه در تبلیغات انتخابات و نیز انتخابات ریاست جمهوری 12 دسامبر با آزادی و شفافیت کامل داشته باشند، داده است.

 

وزارت دفاع الجزایر بیان کرد: هدف ایجاد فضای اطمینان بخش امنیتی در سراسر کشور همزمان با شروع کمپین انتخاباتی است. از شهروندان غیور به کشورشان می خواهیم که مشارکت فعالانه در کنار نیروهای ارتش و امنیتی داشته باشند و صف واحدی را در این زمان سرنوشت ساز کشور تشکیل دهند. انتخابات ریاست‌جمهوری موعد سرنوشت‌سازی در تاریخ الجزایر است. ما از شهروندان می‌خواهیم در این چالش که جایگاه و وجهه الجزایر را تقویت خواهد کرد همکاری کنند.

 

امروز یکشنبه، کمپین‌های انتخاباتی برای انتخابات ریاست‌جمهوری الجزایر که قرار است در 12 دسامبر آینده برگزار شود، آغاز شد. کاندیداهای انتخابات الجزایر عبارتند از: عزالدین میهوبی، معاون دبیرکل حزب جمعیت ملی دموکراتیک، عبدالقادر بن قرینه، رئیس حزب جنبش سازندگی ملی، عبدالمجید تبون، نخست وزیر پیشین، علی بن فلیس، رئیس حزب پیشگامان آزادی و عبدالعزیز بلعید، رئیس حزب جبهه المستقبل.

 

منبع: مهر

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها