7/3/2020
جمعه، ۱۳ تیر ۱۳۹۹
با صبر، آرامش و برنامه‌ریزی دقیق به جام جهانی می‌رسیم/ باید به ویلموتس زمان داد
مرتضی محصص:

با صبر، آرامش و برنامه‌ریزی دقیق به جام جهانی می‌رسیم/ باید به ویلموتس زمان داد

مرتضی محصص رئیس کمیته فنی و توسعه فوتبال می‌گوید تیم ملی ایران می‌تواند به جام جهانی 2022 راه پیدا کند

اعتمادآنلاین|  مرتضی محصص، رئیس کمیته فنی و توسعه فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال در بحث پشتیبانی همه امکانات لازم را جهت موفقیت تمام تیم‌های ملی انجام داده است. روشن است که کار فنی متفاوت از کار پشتیبانی و مدیریتی است و  نباید این دو مقوله را با یکدیگر مقایسه کرد. این درست که  نتیجه مقابل عراق مطلوب نبود، اما نا امیدی در فوتبال معنایی ندارد. تیم عراق را می‌توانیم با برنامه‌ریزی و راهکارهای مناسب در تهران شکست دهیم.

 

وی ادامه داد: زمان فاکتور بسیار مهم و قابل اهمیتی در حوزه ارزیابی عملکرد مربیان محسوب می‌شود. برای مثال سرمربی تیم ملی فوتبال عراق از سپتامبر 2018 هدایت این تیم را بر عهده داشته و ویلموتس از ماه می 2019 به عنوان سرمربی ایران فعالیت خود را آغاز کرده است. باید زمان و فرصت کافی به کادر فنی داده شود. سرمربی عراق حدود یک سال است که با این تیم کار می‌کند و شناخت کامل‌تری نسبت به بازیکنانش دارد.

 

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتبال اظهار داشت: راه برای موفقیت باز است. بدون تردید برپایی اردو و برنامه‌ریزی منسجم در دستور کاری فدراسیون فوتبال قرار دارد و از هیچ تلاشی برای تدارکات و پشتیبانی تیم ملی دریغ نکرده است. تأکید می‌کنم نباید به هیچ عنوان نا امید بود. می‌توانیم به جام جهانی 2022 صعود کنیم. معتقدم با صبر، آرامش و برنامه‌ریزی دقیق به هدف‌مان خواهیم رسید.

 

منبع: تسنیم

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها