7/9/2020
پنج شنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۹
خروجی محدود از جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال

خروجی محدود از جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال

جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در ارتباط با باخت تیم ملی فوتبال ایران مقابل عراق و بحرین برگزار شد.

اعتمادآنلاین|  نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال عصر امروز (دوشنبه 27 آبان ماه) در دفتر ریاست و با حضور تمام اعضا برگزار شد.


در آغاز این جلسه، سرپرست تیم ملی  گزارشی درباره نحوه آماده سازی، برنامه ریزی اردویی، اعزام تیم با پرواز چارتر،هتلینگ و سایر مباحث لجستیک مرتبط با تیم ملی برای دیدار مقابل عراق ارائه کرد.

 

در ادامه، اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال به صورت جداگانه از تلاش های صورت گرفته در بحث پشتیبانی، برپایی اردو و اعزام تیم ملی تقدیر کردند!

 

در این نشست اعضای هیات رئیسه همچنین از نتایج و روند فنی تیم ملی در دو بازی اخیر ابراز نارضایتی کرده و بر ضرورت تغییر روند این تیم جهت حضور موفق در بازی های آتی تصریح کردند!

 

هیات رئیسه فدراسیون تاکید کردند با توجه به برگزاری سه مسابقه آتی تیم ملی در دور برگشت در تهران، فرصت مناسبی برای تیم ملی وجود خواهد داشت تا با برنامه ریزی دقیق و آنالیز لازم و استفاده از نظرات ارزشمند و دلسوزانه کارشناسان و پیشکسوتان ارجمند و با حمایت هواداران تیم ملی حداکثر امتیازات کسب شود.

 

 سایت فدراسیون فوتبال در حالی این خبر را منتشر کرده که جزئیات بیشتری از این جلسه ارائه نکرده و صرفا بر اعلام تقدیر و نارضایتی اعضای هیات رئیسه اکتفا کرده است!

 

منبع: مهر

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها