7/16/2020
پنج شنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۹
صعود قریب‌الوقوع سوریه با کسب پنجمین پیروزی متوالی

صعود قریب‌الوقوع سوریه با کسب پنجمین پیروزی متوالی

تیم فوتبال سوریه با کسب پنجمین پیروزی متوالی خود در مرحله مقدماتی جام‌جهانی، صعود خود به مرحله بعدی این مسابقات را تا حدود زیادی مسجل کرد.

اعتمادآنلاین| در چارچوب هفته پنجم رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی 2022 قطر و جام ملت‌های 2023 چین از ساعت 17 و 30 دقیقه عصر امروز (سه‌شنبه) به وقت تهران سه دیدار برگزار شد.

 

در این دیدارها، سوریه که چهار مسابقه قبلی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته بود و با 12 امتیاز در صدر جدول گروه اول قرار داشت، در پنجمین دیدار خود به مصاف فیلیپین رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه یک بر صفر از پیش رو بردار و با 15 امتیاز، صعود خود را تا حدود زیادی مسجّل کند.

 

در این گروه چین با هفت امتیاز و یک مسابقه کمتر در جایگاه دوم قرار دارد.

 

در دیگر دیدار عصر امروز و در گروه پنجم مسابقات، قطر به مصاف افغانستان رفت که این مسابقه نیز در پایان 90 دقیقه با نتیجه یک بر صفر به سود قطر پایان یافت. با این نتیجه قطر 13 امتیازی شد و در صدر جدول گروه قرار گرفت. در این گروه عمان با چهار بازی در جایگاه دوم قرار دارد و افغانستان نیز با پنج بازی و چهار امتیاز، سوم است.

 

در گروه ششم نیز قرقیزستان و تاجیکستان برابر هم قرار گرفتند که با نتیجه یک بر یک پایان یافت. در این گروه ژاپن با چهار بازی و 12 امتیاز در جایگاه نخست قرار دارد و قرقیزستان و تاجیکستان نیز با پنج بازی و هفت امتیاز به ترتیب دوم و سوم هستند.

 

منبع: ایرنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها