7/9/2020
پنج شنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۹
تمجید اسطوره فوتبال آلمان از گنابری و سانه

تمجید اسطوره فوتبال آلمان از گنابری و سانه

اسطوره فوتبال آلمان معتقد است تیم تحت هدایت یواخیم لو با زوج سرژ گنابری و لروی سانه می‌تواند برای هر خط دفاعی خطرساز باشد.

اعتمادآنلاین| یورگن کلینزمان معتقد است زوج سرژ گنابری، مهاجم بایرن مونیخ و لروی سانه، بال منچسترسیتی در تیم ملی فوتبال آلمان می‌تواند برای هر خط دفاعی تهدیدی جدی باشد. یواخیم لو اما در حال حاضر نمی‌تواند از حضور سانه بهره ببرد، بازیکنی که در اواسط مرداد ماه در جریان دیدار منچسترسیتی با لیورپول در جام خیریه انگلیس از ناحیه لیگامنت زانو دچار مصدومیت شد و تا ماه فوریه یا مارس 2020 به دور از میادین خواهد بود. در سوی دیگر گنابری که در برتری 6 بر یک آلمان مقابل ایرلند شمالی در مرحله انتخابی یورو 2020 هت‌تریک کرد، تاکنون در 13 بازی ملی 13 گل برای مانشافت به ثمر رسانده است.

 

اسطوره فوتبال آلمان با اشاره به اینکه تیم تحت هدایت یواخیم لو می‌تواند در یورو 2020 بازی‌های خوبی از خود نشان دهد، گفت: ما سرژ گنابری را در تیم ملی داریم که سالی فوق‌العاده را سپری کرد و در کنارش لروی سانه را داریم. ما با این دو بازیکن فوق هجومی می‌توانیم هر خط دفاعی را به‌هم بریزیم.

 

سانه که زمزمه جدایی‌اش از منچسترسیتی و پیوستن او به بایرن مونیخ در ماه ژانویه پیش رو به گوش می‌رسد، تاکنون در 21 بازی ملی برای آلمان به میدان رفته و پنج گل به ثمر رسانده است. او در هر دو فصل گذشته لیگ برتر انگلیس، زیرنظر پپ گواردیولا موفق شده 10 گل برای منچسترسیتی به ثمر برساند و 26 پاس گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است.

 

منبع: تسنیم

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها