5/26/2020
سه شنبه، ۰۶ خرداد ۱۳۹۹
خنده های بشار اسد در مقابل یک پرسش تکراری!

خنده های بشار اسد در مقابل یک پرسش تکراری!

گفته می‌شود بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه چندی است از مقابل یک پرسش تکراری تنها با یک لبخند می‌گذرد. رئیس‌جمهور سوریه در پاسخ پرسشی مبنی بر اینکه «آیا در مورد محل حضور ابوبکر بغدادی اطلاعاتی در اختیار آمریکایی‌ها قرار داده، که منجر به کشته شدن او شده، یا خیر» فقط لبخند زد.

اعتمادآنلاین| گفته می‌شود بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه چندی است از مقابل یک پرسش تکراری تنها با یک لبخند می‌گذرد.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، مجله باری ماچ که موفق شده با بشار اسد گفت‌وگو کند، در پیش‌درآمد این مصاحبه خبر داد بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه باز هم در مقابل پرسش این مجله صرفاً لبخند زد.

 

رئیس‌جمهور سوریه در پاسخ پرسشی مبنی بر اینکه «آیا در مورد محل حضور ابوبکر بغدادی اطلاعاتی در اختیار آمریکایی‌ها قرار داده، که منجر به کشته شدن او شده، یا خیر» فقط لبخند زد و گفت: «این سوال شما مرا به خنده وا می‌دارد. هر بار که این پرسش را می‌شنوم می‌خندم. مهم‌تر این است که بدانیم آیا واقعاً ابوبکر بغدادی کشته شده یا این یک کمدی آمریکایی است که آمریکا اجرا می‌کند؟»

 

اسد در پاسخ پرسش دیگری در مورد چرایی تشکر ترامپ از دولت سوریه من باب این مساله گفت: «این هم یکی از لطایف ترامپ است.»

 

اسد در این گفت‌وگو با تشکر از جمهوری اسلامی ایران در پاسخ سوال این مجله فرانسوی گفت: «سوریه یک ابرقدرت نیست، اما کشورهای ابرقدرت و ثروتمندی را در جهان رودرروی خود می‌بیند. به طور حتم کمک دوستان‌مان به ما در کاهش تلفات و بازگرداندن سرزمین و خاک‌مان موثر بود.»

 

بشار اسد، در جواب اینکه اگر حمایت کشورهای دوست نبود، هم‌اکنون سوریه‌ کشوری تقسیم‌شده محسوب می‌شد، گفت: «این همچنان یک پرسش فرضی باقی می‌ماند، گاهی شما از پیش‌بینی یک بازی تنیس که 2 نفر در آن بازی می‌کنند هم عاجز می‌مانید چه رسد به یک رویارویی که در آن ده‌ها نفر و صدها هزار جنگجو حضور دارند.»

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها