5/29/2020
جمعه، ۰۹ خرداد ۱۳۹۹
در ویدئوتیتر «اعتمادآنلاین» ببینید:

جریان پرونده 947 میلیون دلاری صداوسیما چیست؟

کواکبیان عنوان کرد پرونده 947 میلیون دلاری را که مربوط به دوره ریاست عزت‌الله ضرغامی بر صداوسیماست در دیدار با سیدابراهیم رئیسی مطرح کرده و از او خواسته‌اند تا قوه قضاییه بدون جانبداری به آن رسیدگی کند.

اعتمادآنلاین| اخیراً مصطفی کواکبیان، نماینده تهران در مجلس، در جمع دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد از پرونده 947 میلیون دلاری صداوسیما صحبت کرده که گفته می‌شود هزینه‌کرد آن مشخص نیست.

 

او البته در توضیح این پرونده، با تاکید بر اینکه پرونده مطرح‌شده جدید نیست، گفت این همان پرونده‌ای است که رئیس‌جمهوری هم در یزد به آن اشاره کرد.

 

حسن روحانی، رئیس‌جمهوری، روز یکشنبه 19 آبان در جمع مردم یزد بدون نام بردن از نهاد مورد نظر خود گفت: «من از مسئولان می‌خواهم پرونده 947 میلیون دلاری را برای مردم توضیح دهند. مسئولان یک نهاد 947 میلیون دلار گرفته و حساب پس نداده‌اند. باید این نهاد حسابرسی شود و حساب را پس دهد.»

 

کواکبیان همچنین عنوان کرد پرونده 947 میلیون دلاری را که مربوط به دوره ریاست عزت‌الله ضرغامی بر صداوسیماست در دیدار با سیدابراهیم رئیسی مطرح کرده و از او خواسته‌اند تا قوه قضاییه بدون جانبداری به آن رسیدگی کند.

 

این نماینده مجلس، با گفتن اینکه مسئولان صداوسیما معتقدند همه مدارک نحوه هزینه‌کرد این مبلغ را دارند، افزود: «دستگاه‌های نظارتی می‌توانند آن را بررسی کنند. تاکید ما هم این است که این موضوع باید در کنار همه پرونده‌های مالی در دستگاه قضایی بررسی شود.»

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها