6/6/2020
شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
مصوبه ایثارگری توسط دیوان عدالت اداری ابطال شد/ دیوان این مصوبه را بدون مشورت با نیروهای مسلح یکطرفه ابطال کرد
سردار کمالی، سخنگو و مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی:

مصوبه ایثارگری توسط دیوان عدالت اداری ابطال شد/ دیوان این مصوبه را بدون مشورت با نیروهای مسلح یکطرفه ابطال کرد

سردار موسی کمالی، سخنگو و مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی، با انتقاد از ابطال مصوبه ایثارگری توسط دیوان عدالت اداری گفت:‌ متاسفانه دیوان این مصوبه را با وجود اینکه چندین سال است اجرا می‌شود، بدون مشورت با نیروهای مسلح و ستاد کل به صورت یکطرفه ابطال کرده است.

اعتمادآنلاین| سردار موسی کمالی، سخنگو و مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی، گفت: رزمندگان سرباز و نیروهای پایور سپاه، ارتش، ناجا و وزارت دفاع سه چهارم از خدمتشان داوطلبانه محاسبه می‌شد و یک سری تسهیلات مانند سهمیه کنکور و ایثارگری برای فرزندانشان در نظر گرفته می‌شد.

 

وی افزود: متاسفانه دیوان عدالت اداری این مصوبه را با وجود اینکه چندین سال است اجرا می‌شود، بدون مشورت با نیروهای مسلح و ستاد کل به صورت یک طرفه ابطال کرده است.

 

مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی با اشاره به نگرانی خانواده‌های ایثارگران، مطرح کرد: با توجه به اینکه زمان ثبت نام کنکور سراسری نزدیک است، ابطال این مصوبه موجب نگرانی فرزندان ایثارگران شده است.

 

سردار کمالی با تاکید بر اینکه ستاد کل به هر حال از ظرفیت قانونی خود استفاده خواهد کرد و پیگیری‌های لازم را انجام خواهد داد، از دیوان عدالت اداری تقاضا کرد که این مصوبه را متوقف کند تا ایثارگران از این حق قانونی خود برخوردار شوند.

 

منبع: ایسنا

 

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها