اینکه مجلس آینده اصولگراست، جوسازی است | اعتمادآنلاین
9/24/2020
پنج شنبه، ۰۳ مهر ۱۳۹۹
اینکه مجلس آینده اصولگراست، جوسازی است/ خانم‌هایی که توانایی دارند وارد مجلس شوند در غیر این صورت شاهد اثر معکوس می‌شویم
نماینده مردم تهران در مجلس:

اینکه مجلس آینده اصولگراست، جوسازی است/ خانم‌هایی که توانایی دارند وارد مجلس شوند در غیر این صورت شاهد اثر معکوس می‌شویم

علیرضا رحیمی، نماینده مردم تهران در مجلس، در پاسخ به این سوال که مجلس آینده اصولگرا خواهد بود، گفت: درباره این موضوع جوسازی شده است.

اعتمادآنلاین| علیرضا رحیمی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، درباره انتخابات آینده گفت: قطعی نیست چند نفر در انتخابات ثبت‌نام می‌کنند. به هر حال انگیزه‌‌ها متفاوت است و تصمیم آنها هم تا الان، شخصی است. در واقع متناسب با نگاه و وضعیت، ممکن است عده‌ای ثبت نام کنند. بعضی از دوستان هم اعلام کردند که به دلایل شخصی ثبت نام نمی‌‌کنند.

 

او در ادامه افزود: حضور خانم‌ها قطعا می‌تواند اثرگذار باشد، به شرط اینکه واقعا خانم‌هایی که توانایی اثرگذاری دارند انتخاب شوند. به صرف اینکه جنسیت مطرح شود شاید اثر معکوس داشته باشد. برای آقایان هم همین طور و الان آن چه که الویت اول بوده، شایستگی و توانمندی افراد است. اثرگذاری این افراد در قانون‌گذاری و نظارت است.

 

عضو فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که مجلس آینده اصولگرا خواهد بود؟ گفت: درباره این موضوع جوسازی شده است. باید منتظر بود زیرا مشارکت مردم بسیار تعیین کننده است. امید داریم مشارکت مردم افزایش پیدا کند و قاعدتا در افزایش مشارکت مردم، یک رقابت جدی هم اتفاق می افتد.

 

منبع: برنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها