8/8/2020
شنبه، ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
اگر مجلس صالح نباشد، هر چه در انقلاب بدست آوردیم از دست می‌دهیم/ اولویت جناح ارزشی مشارکت حداکثری مردم و همه اقشاردر انتخابات است
موحدی‌کرمانی، رئیس جامعه روحانیت مبارز:

اگر مجلس صالح نباشد، هر چه در انقلاب بدست آوردیم از دست می‌دهیم/ اولویت جناح ارزشی مشارکت حداکثری مردم و همه اقشاردر انتخابات است

آیت‌الله محمدعلی موحدی‌کرمانی، رییس جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه « اولویت جناح ارزشی مشارکت حداکثری مردم و همه اقشار در انتخابات است»، گفت: امروز باید برای تشکیل مجلسی از آدم‌های صالح دغدغه داشته باشیم وگرنه هر چه در انقلاب بدست آورده‌ایم از دست می‌دهیم.

اعتمادآنلاین| آیت‌الله محمدعلی موحدی‌کرمانی، رئیس جامعه روحانیت مبارز طی سخنانی در نهمین نشست ماهانه جامعه روحانیت مبارز با احزاب اصولگرا با بیان اینکه هر جا در زندگی اجتماعی و فردی گرفتار می‌شویم خود مستوجب این گرفتاری شدیم، گفت: نجات از گرفتاری و بن بست را نیز خود ما موجب می شویم و اکنون فرصت عمل و اولویت‌شناسی ماست که به داد انقلاب برسیم و اگر مسئولان صالح نداشته باشیم هر چه در انقلاب بدست آورده‌ایم از دست می دهیم.

 

رئیس جامعه روحانیت مبارز افزود: در قضیه گرفتاری بنی‌صدر در ابتدای انقلاب هر وقت خدمت امام راحل می رسیدیم و اظهار نگرانی می کردیم امام تاکید می کردند که مجلس را داشته باشید. امروز هم باید برای تشکیل مجلسی از آدم های صالح، دغدغه داشته باشیم.

 

رئیس جامعه روحانیت مبارز با انتقاد از عملکرد برخی مسئولان در افزایش قیمت بنزین، اظهار کرد: آنان مشکلی را می‌توانند حل کنند یا خدمتی را انجام دهند اما این وظیفه و ماموریت مهم را تشخیص نمی دهند.

 

در ادامه این نشست حجت الاسلام محمدحسین موسی‌پور مسئول تشکیلات جامعه روحانیت نیز با اشاره به آمار بالای جوانان اصولگرای ثبت‌نام‌کننده برای انتخابات مجلس، رسیدن به وحدت و وفاق را هدف کلیدی این سلسله نشست‌ها دانست و گفت: باید بتوانیم با لیستی فراگیر و گفتمانی جامع به مردم انگیزه دهیم تا در انتخابات افرادی صالح، کارآمد و انقلابی را انتخاب کنند؛ افرادی که دغدغه اصلی مردم را بشناسند و به فکر حل مشکلات کشور باشند.

 

رئیس جامعه روحانیت مبارز افزود: اولویت جناح ارزشی مشارکت حداکثری مردم و همه اقشار و گروه ها به ویژه اقشار متدین و ارزشی است و این یک راهبرد تعیین کننده در جامعه روحانیت مبارز است.

 

منبع: ایسنا

 

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها