8/8/2020
شنبه، ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
حذف کارکنان اداری آموزش و پرورش از مزایای رتبه‌بندی معلمان به چه دلیل بوده است؟
صدیف بدری، سخنگوی کمیسیون عمران مجلس:

حذف کارکنان اداری آموزش و پرورش از مزایای رتبه‌بندی معلمان به چه دلیل بوده است؟

صدیف بدری، سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، با انتقاد از حذف کارکنان اداری آموزش و پرورش کشور از دریافت مزایای رتبه بندی معلمان این موضوع را موجب خالی شدن ادارات آموزش و پرورش از نیروهای با تجربه دانست.

اعتمادآنلاین| صدیف بدری نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی جلسه علنی امروز مجلس خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: بعد از مدت‌ها چند روز پیش از دستورالعمل نظام رتبه بندی معلمان رونمایی کردید. علی رغم تعلل بیش از حد این وزارتخانه در ارائه این دستورالعمل، آنچه ارائه شد در برخی موارد به دور از عدالت، انصاف و جامع نگری است.

 

وی افزود: حذف کارکنان اداری آموزش و پرورش کشور از دریافت مزایای رتبه بندی معلمان با چه منطقی انجام شده است؟ عدم برخورداری این عزیزان از این مزایا  در کنار عدم پرداخت مطالبات و مزایای آنها می‌تواند منجر به خالی شدن ادارات آموزش و پرورش از نیروهای با تجربه بشود و روند مدیریت این حوزه را مختل می‌کند.

 

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس در پایان عنوان کرد: علی رغم این که برخی از دستگاهها در خصوص مزایای حق مرزی فرهنگیان اردبیل اقدام کرده‌اند  و با وجود این که این فرهنگیان قانونا مشمول این حق می‌شوند همچنان چشم انتظار اعمال این بند هستند. از تضییع حق فرهنگیان جلوگیری کنید.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها