10/31/2020
شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹
سهمیه‌بندی بنزین بر فعالیت‌های پلیس هم تأثیر گذاشته است
سردار اشتری، فرمانده نیروی انتظامی:

سهمیه‌بندی بنزین بر فعالیت‌های پلیس هم تأثیر گذاشته است

سردار حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی، گفت: تأثیری که سهمیه‌بندی بنزین در جامعه داشته بر پلیس نیز دارد و به دنبال این هستیم که آن خلاءها را پر کنیم.

اعتمادآنلاین| سردار حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی، صبح امروز در حاشیه آغاز طرح ترافیکی زمستانه در دانشگاه علوم انتظامی امین درباره مبلغ پیشنهادی و اختصاص داده شده به نیروی انتظامی در لایحه بودجه 99 با بیان اینکه نیاز واقعی پلیس هنوز تصویب نشده، گفت: با دولت، مجلس و مسئولان مربوطه در حال رایزنی و گفت‌وگو هستیم و امیدواریم با کمک آنها بخشی از مشکلات ما حل شود.

 

رئیس پلیس کشور افزود: به هر حال مردم نگران نباشند، پلیس در هر شرایطی از تمام ظرفیت‌ها برای آرامش آنها استفاده می‌کند.

 

این مقام انتظامی با اشاره به اضافه شدن برخی خودروهای به‌روز به ناوگان پلیس راهور، گفت: پلیس راه و مجموعه نیروی انتظامی باید از بهترین خوردوها برای اجرای ماموریت خود استفاده کنند، در دنیا نیز همینگونه است و پلیس بهترین امکانات را در اختیار دارد.

 

وی با بیان اینکه استفاده از خودروهای داخلی در اولویت پلیس است، خاطرنشان کرد: استفاده از خودروهای خارجی نیز با مجوز ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت دفاع صورت می‌گیرد و خودروهای مذکور از طریق وزارت دفاع برای ما تهیه می‌‌شود.

 

اشتری با بیان اینکه به دنبال به روز کردن خودرویی و تجهیزات برای ارائه خدمات با سرعت و دقت بیشتر به مردم هستیم، تصریح کرد: برنامه‌ای با وزارت دفاع برای نصب 2 هزار دوربین جاده‌ای در طی امسال داریم و امیدواریم تا پایان سال اجرایی شود.

 

فرمانده نیروی انتظامی همچنین درباره تأثیر سهمیه‌بندی بنزین در مجموعه نیروی انتظامی گفت: تأثیری که سهمیه‌بندی بنزین در جامعه داشته بر پلیس نیز دارد و به دنبال این هستیم که آن خلاءها را پر کنیم.

 

منبع: تسنیم

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها