2/29/2020
شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸
فراخوان طراحی و ساخت اثر حجمی با محوریت پرچم ایران جهت نصب در مجموعه برج میلاد منتشر شد

فراخوان طراحی و ساخت اثر حجمی با محوریت پرچم ایران جهت نصب در مجموعه برج میلاد منتشر شد

با همکاری انجمن مجسمه سازان ایران، فراخوان ساخت اثر حجمی با محوریت پرچم ایران به عنوان نماد هویت و اتحاد ملت و اقوام ایرانی برای نصب در برج میلاد منتشر شد.

اعتمادآنلاین| برج میلاد با همکاری انجمن مجسمه سازان، فراخوان ساخت اثر حجمی با محوریت پرچم ایران را که نماد هویت، اتحاد و تاریخ مشترک اقوام ایرانی است را منتشر کرد.

 

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، در این فراخوان، شرایط ساخت این اثر به شرح ذیل عنوان شده است:


ارسال نمونه ماکت های ساخته شده و برپایی نمایشگاهی از آثار ارسالی


انتخاب اثر برتر توسط هیئت داوران منتخب انجمن مجسمه سازان

 

- انعقاد قرارداد با صاحب اثر برگزیده و نظارت کیفی و فنی بر مراحل ساخت نسخه اصلی اثر توسط اساتید منتخب انجمن مجسمه سازان

 

- شرکت در این فراخوان برای هنرمندان سراسر کشور آزاد است

 

- به هنرمندانی که آثارشان به نمایشگاه راه پیدا کرده باشد، مبلغ 20 میلیون ریال بابت کمک هزینه ساخت ماکت طرح اهدا خواهد شد.

 

براساس اعلام این فراخوان هنرمندان برای ثبت نام در این مسابقه می توانند ابتدا فرم ثبت نام را از سایت انجمن مجسمه سازان به نشانی www.ASR.ir دریافت کنند. سپس هنرمندان می بایست یک تا سه تصویر از طرح پیشنهادی خود به همراه توضیحات کامل اثر، مواد و نحوه ساخت را از طریق فرم ثبت نام به نشانی events@ais.ir ارسال کنند.


پس از ارائه نتایج اولیه هنرمندان می بایست ماکت آثار خود را برای داوری ثانویه و راهیابی به نمایشگاه در ابعاد 1/20 به دبیرخانه اسال کنند.

 

 اثر برگزیده از سوی هیات داوران شامل فرزین هدایت زاده، محمدرضا خلجی، هادی عرب نرمی تعیین می شود.

 

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، هنرمندان و علاقه مندان تا تاریخ جمعه 98/11/11 فرصت ثبت نام دارند. نتایج اولیه 98/11/15 اعلام می شود. هنرمندان تا 30 بهمن ماه جهت ساخت ماکت و ارسال به دبیرخانه فرصت خواهند داشت.

 

 5 اسفند ماه هیات داوران آثار راه یافته به نمایشگاه را اعلام و در نهایت در هشتم اسفند ماه اثر برگزیده که قرار است در ابعاد 1/1 ساخته و در مجموعه برج میلاد نصب شود، معرفی خواهد شد.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها