4/1/2020
چهارشنبه، ۱۳ فروردین ۱۳۹۹
انسجام داخلی و توان نظامی دست دیپلمات‌های ایرانی را باز می گذارد
جلال میرزایی، عضو فراکسیون امید در مجلس:

انسجام داخلی و توان نظامی دست دیپلمات‌های ایرانی را باز می گذارد

جلال میرزایی، عضو فراکسیون امید مجلس اعتقاد دارد انسجام داخلی و قدرت نظامی کشورمان، دست دیپلمات های ایرانی بر سر میز مذاکره را باز می گذارد.

اعتمادآنلاین|جلال میرزایی، عضو فراکسیون امید مجلس در رابطه با مذاکرات برجامی اروپایی ها با کشورمان، گفت: رهبر انقلاب تاکید دارند که می توان با کشورهای دنیا مذاکره کرد و مشکلی در این عرصه وجود ندارد.

 

نماینده مردم ایلام، ایوان و چرداول در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: البته ایشان با توجه به بدعهدی ها و فریبکاری مقامات کاخ سفید بر عدم مذاکره با آمریکا تاکید دارند.

 

وی با اشاره به اینکه نباید فراموش شود موضع دولت در مذاکرات با اروپایی ها و کشورهای حاضر در برجام بستگی به قدرت ملی دارد، ادامه داد: با توجه به رخدادهای چند وقت گذشته، کشورهای دنیا شاهد وحدت و ایستادگی ملی و همچنین قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران بودند.

 

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه انسجام داخلی دست دیپلمات های ایرانی را در میز مذاکره باز می گذارد، تصریح کرد: این مهم در حالیست که مولفه قدرت نظامی نیز به مذاکره کنندگان کشورمان کمک می کند تا دست برتر را داشته باشند و در مقابل زیاده خواهان غربی چانه زنی کنند.

 

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امروزه دستگاه دیپلماسی کشورمان باید از مولفه های یاد شده به خوبی بهره ببرد تا بتواند اختلاف نظرها با کشورهای مختلف را به حداقل برساند که تحقق این مهم به رفع مشکلات کمک شایانی خواهد کرد.

 

منبع: خانه  ملت

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها