تلاش‌های رژیم صهیونیستی برای مهار مقاومت شکست خورده است | اعتمادآنلاین
9/24/2020
پنج شنبه، ۰۳ مهر ۱۳۹۹
تلاش‌های رژیم صهیونیستی برای مهار مقاومت شکست خورده است
دبیر کل جبهه مبارزه مردمی فلسطین

تلاش‌های رژیم صهیونیستی برای مهار مقاومت شکست خورده است

 دبیرکل جبهه مبارزه مردمی فلسطین تأکید کرد: تمام تلاش‌های گذشته و کنونی رژیم صهیونیستی برای مهار و خاموش کردن مبارزات مردمی با اشغالگران در قدس با شکست روبرو شده است.

اعتمادآنلاین|خالد عبدالمجید تمام تلاش‌های رژیم صهیونیستی برای مهار مبارزات مردمی با اشغالگران در قدس با شکست روبرو شده است

 
 دبیرکل جبهه مبارزه مردمی فلسطین تأکید کرد: تمام تلاش‌های گذشته و کنونی رژیم صهیونیستی برای مهار و خاموش کردن مبارزات مردمی با اشغالگران در قدس با شکست روبرو شده است.


«خالد عبدالمجید» دبیرکل جبهه مبارزه مردمی فلسطین گفت موضع ملی فلسطینیان ایجاب می‌کند تمام گروه‌ها، نیرو‌ها و تشکل‌های ملی قدرت خود را جمع کنند و به منظور تقویت رویارویی و مبارزه با اشغالگران در برابر مسجد الاقصی اقدامات جدی اتخاذ کنند.


وی افزود: مسجد الاقصی در معرض حملات روزانه شهرک نشینان و تلاش آنان برای تقسیم قدس قرار دارد از این رو انتفاضه و مقاومت در قدس و سرزمین‌های اشغالی باید دوباره از سرگرفته شود و از تمام خیال پردازی‌ها و راههای  حل و فصل سیاسی دست برداشت و عادی سازی روابط را با رژیم صهیونیستی متوقف کرد.


عبدالمجید به منظور تشکیل موضع عربی و بین المللی کارآمد برای فشار آوردن به رژیم صهیونیستی، متوقف کردن اقدامات و تجاوزات مداومش علیه مسجد الاقصی، مقدسات اسلامی و مسیحی فعال کردن تبلیغات عربی، اسلامی، بین المللی و ایجاد سازوکار‌هایی را برای اعمال فشار واقعی بر رژیم صهیونیستی خواستار شد.


وی اظهار داشت: با توجه به تحولات خطرناک و بزرگی که منطقه و جهان شاهد آن است ما باید به عنوان ملت فلسطین، نیرو‌های ملت‌های عربی، اسلامی و تمام دوستان خود در جهان تحرکاتی سریع و یک برنامه جهانی فلسطینی-عربی و اسلامی برای قدس مدنظر داشته باشیم و همچنین برای حمایت از قدس و مقدسات اسلامی و مسیحی همگان را به یک تحرک بین المللی دعوت کنیم.


دبیرکل جبهه مبارزه مردمی فلسطین تصریح کرد: با توجه به معادلات جدیدی که شکل می‌گیرد ما باید به مسئولیت‌های خود در مقابله با طرح‌های آمریکایی - صهیونیستی عمل کنیم و برای اصلاح موازنه قدرت در منطقه به نفع حقوق ملت فلسطین نقش آفرینی کنیم تا اینکه آرمان فلسطین جایگاه بارز و برجسته‌ای در معادلات جدید در عرصه منطقه‌ای و بین المللی داشته باشد.

 

منبع: خبرگزاری صدا و سیما 

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها