2/29/2020
شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸
پس از مصیبت‌های استراماچونی، حالا دبیاسی به نیمکت فوتبال ایران رسید؟

پس از مصیبت‌های استراماچونی، حالا دبیاسی به نیمکت فوتبال ایران رسید؟

سایت ایتالیایی کوریره به ارزیابی حضور جیانی دبیاسی روی نیمکت مربیگری تیم ملی فوتبال ایران پرداخت.

اعتمادآنلاین| بعد از حضور آندره آ استراماچونی در تیم فوتبال استقلال که با مشکلات زیادی روبرو شد و در نهایت از این تیم جدا شد، مربی دیگری از ایتالیا مدنظر تیم ملی فوتبال ایران قرار گرفته است و او جیانی دبیاسی است. 

 

دبیاسی پیشنهادی دو ساله و نیم را از فدراسیون فوتبال ایران دریافت کرده است. بسته شدن نهایی این قرارداد تا جمعه (امروز) پیش بینی می شود. دبیاسی در گذشته علاوه بر نشستن روی نیمکت مربیگری تورین ، مودنا و اودینزه، همچنین هدایت آلبانی را بر عهده داشت و آن را به اولین رقابتهایش در جام ملت های اروپا رساند.

ماجراجویی در مرحله گروهی برای آلبانی به پایان رسید و این تیم پس از فرانسه و سوئیس و جلوتر از رومانی در رده سوم گروه خود قرار گرفت.

 

این سایت ایتالیایی در ادامه نوشت: فراتر از سیاست خارجی، ما نمی توانیم مصیبت‌هایی را که تا یک ماه پیش برای آندره استراماچیونی، مربی سابق اینتر و اودینزه در استقلال تجربه شده را  فراموش کنیم (او پاناتینایکوس و اسلاویا پراگ را خارج از ایتالیا هدایت کرد). با ورود به استقلال در تاریخ 13 ژوئن ، او 178 روز  روی نیمکت این باشگاه ایرانی ماند و یک تجربه عجیب ولی واقعی را تجربه کرد. ماجرایی که بلافاصله به جهنم تبدیل شد: از وعده های تحقق نیافته در بازار نقل و انتقالات، نداشتن مترجم که نمی توانست روی نیمکت بنشیند، مشکلات اداری برای بازگشت به ایتالیا ، مرکز تمرینی بسته یا گاهی بدون دوش حمام و پرداخت های انجام نشده.

 

هواداران استقلال بعد از رفتن استراماچونی در خیابان خواستار بازگشت او به این تیم شدند و پس از این اتفاقات اکنون تیم ملی ایران به دنبال یک مربی ایتالیایی است.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها