3/29/2020
یکشنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
املاک بنیاد مستضعفان به نفع مردم است/ کاخ‌نشینی سبب دوری از امام می‌شود
فتاح رئیس بنیاد مستضعفان:

املاک بنیاد مستضعفان به نفع مردم است/ کاخ‌نشینی سبب دوری از امام می‌شود

رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه کاخ نشینی سبب دوری از امام می‌شود، گفت: امام راحل فرمودند کاخ‌نشین نشوید که اگر به سمت کاخ نشینی بروید از من دور می‌شوید.

اعتمادآنلاین|  سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در آیین تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل اظهار کرد: بزرگترین ایراد ما غفلت است فلذا ما که مدیون حضرت امام(ره) هستیم نباید امام و انقلاب را فراموش کنیم.

 

وی با بیان اینکه مکتب امام(ره)، مردم‌داری و ساده‌زیستی است، افزود: صف‌آرایی دشمن در مقابل جمهوری اسلامی نشان می‌دهد که پس از چهل و یک سال انقلاب زنده است و با شهادت حاج قاسم سلیمانی راه امام(ره) زنده‌تر شد.

 

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: شهید سردار سلیمانی شاگرد امام خمینی(ره) بود و در راه تبعیت از رهبر و ولی خدا حرکت می‌کرد.

 

فتاح با اشاره به اینکه بنیاد مستضعفان در خدمت محرومان است، افزود: بنیانگذار انقلاب اسلامی، امامِ پابرهنگان و کوخ نشینان بود ما نیز در ادامه همین مسیر و در راستای کمک به محرومین و مستضعفین حرکت می کنیم‌.

 

وی با بیان اینکه املاک بنیاد مستضعفان به نفع مردم است، گفت: تمام تلاش ما این است از مردم گره‌گشایی کنیم و به محرومیت‌زدایی بیشتر بپردازیم.

 

رئیس بنیاد مستضعفان با تاکید بر ساده زیستی و مردم داری تصریح کرد: امام راحل فرمودند کاخ نشین نشوید که اگر به سمت کاخ نشینی بروید از من دور می شوید.

 

فتاح با بیان اینکه عصای امام(ره) مردم بودند، گفت: حضور و آگاهی مردم باعث پیروزی انقلاب شد، ایثار و فداکاری مردم در دوران دفاع مقدس باعث پیروزی ما در جنگ تحمیلی شد و اکنون نیز شاهد حضور باشکوه و پرشور مردم در مراسم تشییع شهید سلیمانی باعث اتحاد بیشتر مردم شد.

 

وی ادامه داد: در شرایط حساس کشور و انقلاب اسلامی مسئولیت ما سنگین است و باید با اطاعت از فرامین رهبری راه امام راحل را ادامه دهیم.

 

رئیس بنیاد مستضعفان در پایان خاطرنشان کرد: در راهپیمایی 22 بهمن مردم انقلابی کشورمان با حضور پرشور خود دشمنان را ناامید خواهند کرد و مطمئنا امسال بی سابقه‌ترین حضور مردم در طول 41سال اتفاق می‌افتد.

 

منبع: فارس

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها