کشتی‌های قهرمانی آسیا در دو سال گذشته را آنالیز کرده‌ایم | اعتمادآنلاین
9/26/2020
شنبه، ۰۵ مهر ۱۳۹۹
کشتی‌های قهرمانی آسیا در دو سال گذشته را آنالیز کرده‌ایم
مربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران:

کشتی‌های قهرمانی آسیا در دو سال گذشته را آنالیز کرده‌ایم

مربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: فیلم کشتی‌های قهرمانی آسیا در سال های 2018 و 2019 را با ملی‌پوشان دیده‌ایم و شناخت نسبتا خوبی از حریفان آسیایی داریم.

اعتمادآنلاین| حبیب‌الله اخلاقی در خصوص وضعیت تیم ملی فرنگی چند روز پیش از اعزام به دهلی اظهار داشت: تمرینات‌مان به روزی یک جلسه رسیده و سبک شده تا بچه‌ها به فرم مطلوب بازگردند. خوشبختانه وضعیت خوبی داریم و فیلم کشتی‌های قهرمانی آسیا در سال‌های 2018 و 2019 را با ملی پوشان دیده‌ایم و شناخت نسبتا خوبی از حریفان آسیایی داریم. مبارزه‌ها را آنالیز کرده و راهکارهای مورد نظر را در تمرینات پیاده کرده‌ایم.

 

وی ادامه داد: با توجه به اینکه امتیاز این رقابت هم در کار موثر است، باید حضور خوبی در مسابقات قهرمانی آسیا داشته باشیم. ضمن اینکه باید حواس‌مان به مسابقات قهرمانی اروپا هم باشد و کشتی‌های آنجا را هم رصد می‌کنیم.

 

مربی تیم ملی فرنگی با تاکید بر اینکه خیلی از نفرات برتر مسابقات قهرمانی اروپا در مسابقات یک سال اخیر به فرنگی‌کاران ایران باخته‌اند، تصریح کرد: نتایج را که می‌بینیم، خوشحال می‌شویم. خیلی از نفراتی که امسال در مسابقات قهرمانی اروپا درخشش داشته‌اند، به کشتی‌گیران ما در مسابقات مختلف باخته‌اند و این نشان می‌دهد که چقدر تیم خوبی داریم و بچه‌های ما چقدر موفق بوده‌اند. شرایط ما خوب است. مثلا کشتی‌گیر بلاروسی قبلا به دلخانی ما باخته، رضا گرایی حریف آذربایجانی‌اش را شکست داده و نازاریان که طلای اروپا را گرفته، نتیجه‌اش در نوجوانان مقابل کشتی‌گیر ما 10 بر صفر شده است.

 

منبع: تسنیم

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها