دوست دارم به کلوب بروژ برگردم | اعتمادآنلاین
9/26/2020
شنبه، ۰۵ مهر ۱۳۹۹
دوست دارم به کلوب بروژ برگردم
کاوه رضایی:

دوست دارم به کلوب بروژ برگردم

مهاجم ایرانی تیم فوتبال شارلوا بلژیک گفت: دوست دارم به کلوب بروژ برگردم، اما باید به جمع‌بندی برسیم و شرایط مهیا باشد که برگردم.

اعتمادآنلاین| کاوه رضایی، مهاجم ایرانی تیم فوتبال شارلوا بلژیک در خصوص شرایط خودش اظهار داشت: شرایطم در بروژ خوب نبود و مصدومیت طولانی داشتم. پزشکان نتوانستند کمک کنند و خداراشکر به شارلوا برگشتم.


وی افزود: در باشگاهی کار می‌کنم که شرایطش خوب است، روش‌های پزشکی در بلژیک معکوس عمل کرد و پزشکان ایرانی بیشتر توانستند به من کمک کنند. فصل بدی داشتم، ولی این فصل به شرایط آرمانی برگشتم و همسرم خیلی کمک کرد تا بازگشت خوبی به فوتبال داشته باشم.


مهاجم ایرانی تیم فوتبال شارلوا تصریح کرد: جواب اعتماد باشگاه را دادم و باعث شد تا اعتماد به بازیکنان ایرانی بیشتر شود. من اینجا بیشتر با علی قلی‌زاده نزدیک هستم، اما باقی بچه‌ها هم در ارتباطم. ایران چند تیم دارد که کل کشور طرفدارش هستند، اما در اینجا هر شهری یک تیم دارد که مردم آن شهر حمایتش می‌کنند.


او ادامه داد: با این حال دوست دارم به کلوب بروژ برگردم. 2 سال قرارداد دارم، اما باید به جمع‌بندی برسیم و جلسه بگذاریم تا اگر شرایط مهیا باشد، به این تیم برگردم. حضور در بروژ باعث افتخار من است.


رضایی در پایان خاطرنشان کرد: تلاش کردم در جام جهانی قبلی باشم، اما نشد. الان فشار زیاد و شرایط خاص است، اما امیدواریم که بتوانیم با کادر جدید نتایج خوبی بگیریم.

 

منبع: خبرورزشی

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها